بهداشت دهان و دندان

مجموعه داستان سنگِ نر منتشر شد

به گزارش خبرنگاران مجموعه ­داستان سنگِ نر نوشته محسن حاجی­ پور، نویسنده برخاسته از ادبیات جنوب (استان بوشهر) است؛ مجموعه ای شامل هفت داستان کوتاه خانه کلاغی ها، سرخیِ برگ حنا، دوستخواه، سنگِ نر، تو و باتو، رگِ دیوانگی و ترجیع بندی برای کلاخ که چندی...

7 آبان 1400

این 8 خوردنی را از همین امروز ترک کنید

بیشتر ما در تمام روز کوشش می کنیم در رژیم غذایی خود تعادل را رعایت کنیم اما اگر این رژیم غذایی متعادل حاوی غذاهای مختلف فرآوری شده و حاوی قند فراوان باشد آیا باز هم رعایت تعادل، کافی و موثر خواهد بود؟

13 مهر 1400

خوب بخورید تا خوب بخندید

یکی از بارزترین مشخصه های خنده ای زیبا، داشتن دندان هایی سفید و سالم است ؛ اندکی تغییر در برنامه رژیم غذایی تان، سلامت دندان های شما را تضمین می نماید. همه می دانیم که تغذیه، نقش مهمی در حفظ سلامت بدنمان دارد، اما گاهی به یک هشدار و یادآوری کوچک نیازمندیم...

2 مهر 1400

آشنایی با روش نوین عصب کشی دندان

در روش نوین عصب کشی دندان هم میزان درد ناشی از عصب کشی پایین تر بوده و هم می توانید در مدت زمان کوتاه تری زیبایی دندان های خود را به دست آورید. گفتنی است که روش های نوین عصب کشی تمامی جنبه های مختلف در زمینه دندانپزشکی را در برمیگیرند و نمی توان آن را به...

7 فروردین 1400

دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در المپیاد بازی های فکری و الکترونیکی پیروز به کسب رتبه شدند

دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در اولین المپیاد بازی های فکری و الکترونیکی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور سکو های اول و سوم این رقابت ها را به خود اختصاص دادند.

28 بهمن 1399

مونیخ را در 24 ساعت به خوبی بگردیم

مونیخ را در 24 ساعت به خوبی بگردیمدر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره مونیخ را در 24 ساعت به خوبی بگردیم ، سخن خواهیم گفت.

10 خرداد 1399

اسرار اجساد کشف شده شهر پمپئی در ایتالیا (قسمت دوم)

پمپئی شهری است باستانی که از دل خاکسترهای آتشفشانی سربرآورده است. اما اجساد کشف شده در این شهر، حقایقی جالب در خصوص تاریخ و واقعیات جامعه آن روز روم باستان را نشان می دهد.

3 دی 1398

کمک های اولیه هنگام حملات تشنجی را بشناسید

تشنج یکی از بیماری های نسبتا شایع است که در آن فرد دچار حملات تشنجی شده و در اکثر موارد این حملات با درمان دارویی قابل درمان است. اما در مواجهه با فردی که دچار حمله شده است چه باید کرد؟

24 آذر 1398

ایران مال ، تهران یکی از بزرگترین مراکز خرید خاورمیانه

در این مقاله از وب سایت گردشگری خبرنگاران شما را با ایران مال ، یکی از بزرگترین مراکز خرید خاورمیانه آشنا خواهیم کرد . در ادامه مطلب همراه ما باشید.

4 آذر 1398

شورِ شیرین شهاب در شکرستان

روزنامه جام جم: شهاب حسینی با انتشار ویدئویی در فضای مجازی به شایعات جدایی اش از شکرستان سرانجام داده و از ادامه همکاری اش با این مجموعه اطلاع داد. شایعه قطع همکاری این بازیگر با مجموعه شکرستان، زمانی شکل گرفت که عده ای آگاهانه و از روی عمد با انتشار اخبار...

7 مهر 1398