مقالات گردشگری

آمادگی موزه هنرهای معاصر در سال آینده، افتتاح جشنواره تجسمی فجر

به گزارش خبرنگاران، احسان آقایی در حاشیه افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی فجر که شامگاه یکشنبه در نگارخانه وصال شیراز برگزار گردید در پاسخ به خبرنگاران درخصوص زمان قطعی آماده شدن موزه هنرهای معاصر تهران، گفت: تعمیرات و آماده سازی این موزه تا فصل تابستان...

24 خرداد 1398

بهره برداری از 1600میلیارد تومان پروژه راه و شهرسازی در هرمزگان

به گزارش خبرنگاران، محمد اسلامی یکشنبه شب در مراسم افتتاح پروژه های زیربنایی هرمزگان که به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور به بهره برداری رسید، بیان داشت: در حوزه بنادر و دریانوردی ارزش ریالی این 22 پروژه که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی...

24 خرداد 1398

معرفی ظرفیت های اداره کل میراث فرهنگی استان قم در نمایشگاه شکوه چهل ساله

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، میراث فرهنگی قم در نمایشگاه 40 سال شکوه انقلاب حضور موثر دارد.

18 خرداد 1398

ارتفاع برف در کوهرنگ به 250 سانتی متر رسید، احتمال ریزش بهمن

مرتضی زمانپور در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه ارتفاع برف در ارتفاعات شهرستان کوهرنگ به 250 سانتی متر رسیده است، گفت: بارش شدید برف در شهرستان کوهرنگ ادامه دارد.

7 خرداد 1398

کاربرد های عجیب مایع ظرف شویی!، چطور در خانه مایع ظرف شویی درست کنیم؟

مایع ظرف شویی، ماده ای شوینده که معمولا اکثر ما با آن سروکار داریم، اما شاید ندانیم که این مایع شگفت انگیز کاربرد هایی دیگر به جز شستن ظروف را نیز یدک می کشد.

8 اردیبهشت 1398

حوله های نانو آنتی باکتریایی محققان ایرانی در هتل های کشور

یکی از شرکت های صنعتی حوله های آنتی باکتریال نانویی را فراوری نموده است که به گفته آنها این نوع حوله ها علاوه بر دارا بودن اثرات ضد قارچی و باکتریایی هیچ حساسیتی برای پوست ایجاد نمی کند.

20 فروردین 1398