هشدار درباره پیشی دریافت موارد مرگ روزانه کرونا در آمریکا از قربانیان حادثه 11 سپتامبر

به گزارش مجله بوشهری ها، رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آمریکا هشدار داد موارد مرگ ومیر روزانه ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در روزهای آینده ممکن است از تعداد قربانیان حوادث یازده سپتامبر پیشی بگیرد.

هشدار درباره پیشی دریافت موارد مرگ روزانه کرونا در آمریکا از قربانیان حادثه 11 سپتامبر

رابرت ردفیلد رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آمریکا روز آدینه هشدار داد طی روزهای آینده شمار موارد فوت در اثر ابتلا به ویروس کرونا در این کشور از شمار قربانیان حملات 11 سپتامبر بیشتر خواهد بود.

به نوشته پایگاه خبری هیل، ردفیلد گفت: در چارچوبی زمانی قرار داریم که طبق آن ظرف 60 تا 90 روز آینده مرگ ومیر روزانه ای بیشتر از حادثه یازده سپتامبر یا حمله پرل هاربر خواهیم داشت.

این پزشک آمریکایی درخصوص موارد ابتلا به ویروس کرونا نیز گفت: واقعیت این است که تأیید واکسن کرونا در این هفته قرار نیست واقعاً اثری فکر می کنید را تا 60 روز آینده نشان دهد.

ردفیلد تأکید کرد، تا زمانی که واکسن کرونا در معرض همه مردم قرار می گیرد، اقدامات مراقبتی و پیشگیرانه را دوبرابر قبل رعایت شوند.

او با انتقاد از عملکرد دولت آمریکا در قبال مهار این بیماری گفت: آنچه فکر می کنم می توانستیم بهتر انجام دهیم تداوم در پیغام رسانی در میان تمام مردم و نه فقط سیاست مداران و فرمانداران درباره لزوم زدن ماسک بود.

ردفیلد اضافه کرد: بسیار ناامیدنماینده است که فرماندارانی داریم که احساس می نمایند ماسک اثری ندارد.

در حملات تروریستی یازده سپتامبر سال 2001، حدود 2900 شهروند آمریکایی جان خود را از دست دادند. در حمله هواپیماهای ژاپنی به پرل هاربر آمریکا در خلال جنگ جهانی دوم نیز حدود 2400 آمریکایی جان خود را از دست داده بودند. این در حالی است که شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا، روز چهارشنبه به رقم بی سابقه 3054 نفر رسید.،فارس

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1308

به "هشدار درباره پیشی دریافت موارد مرگ روزانه کرونا در آمریکا از قربانیان حادثه 11 سپتامبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار درباره پیشی دریافت موارد مرگ روزانه کرونا در آمریکا از قربانیان حادثه 11 سپتامبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید