مدل کمد لباس مدرن و جا رختی شیک در طراحی داخلی

به گزارش مجله بوشهری ها، اگر شما بدنبال طراحی و مدل کمد لباس یا جا رختی مناسب برای دکوراسیون منزل خود هستید در این مطلب با تعدادی از بهترین نمونه ها آشنا خواهید شد. بدون شک کمد لباس یکی از المانهای مورد احتیاج برای تمامی خانه ها میباشد. در برخی مواقع بعلت اینکه محل قرارگیری کمد لباس در دید میباشد لذا سعی میکنیم در طراحی آن از مدلهای مدرن ، خاص و زیبا استفاده کنیم. تمامی مدل های کمد لباس آورده شده توسط شرکت Carre از بارسلونای اسپانیا طراحی شده است که تمامی سلیقه های سنتی، مدرن و ساده یا جذاب و چشمگیر را با رنگ های متنوع دربر می گیرند که علاوه بر زیبایی فضای زیادی را برای آویزان کردن رخت ها فراهم می نماید. مشخصه این طرح ها همانطور که مشاهده می کنید تاکید بروی درهای کشویی است. در این عکس ها، اتاق ها و لوازم آن معمولا برنگ خنثی هستند تا بیشتر طرح ها تولیدی خودشان بچشم بیننده بیاید.

مدل کمد لباس مدرن و جا رختی شیک در طراحی داخلی

شرکت Carre بارسلونای اسپانیا یکی از برترین شرکت های طراحی و فراوری انواع مدل کمد لباس مدرن است که از تعداد زیادی طراح خبره و چیره دست در طراحی و ایجاد بهترین مدلها در هماهنگی کامل با طراحی داخلی منازل بهره می برد. می توان بهترین و برترین کمدها همراه با بیشترین فضا جهت قرار دادن انواع لباس و سایر وسایل را به خوبی مشاهده کرد.

از آنجایی که کمد لباس می بایستی دارای مولفه ها و ویژگی هایی مانند ظاهر مناسب، جنس باکیفیت، طراحی صحیح جهت قرار دادن انواع وسیله به خصوص لباس و… باشد می توان در این شرکت و در تصایر زیر، بهترین و برترین مدل هایی که تمامی این خصوصیات را با هم دارند مشاهده نمود.

در این طرح ها می توان به راحتی تمامی ویژگی های جذاب کننده برای یک کمد لباس امروزی از جمله زیبایی، مدرن بودن و جادار بودن را به شکلی واضح در تمامی عکسها دید. همخوانی طراحی ها با دکوراسیون منزل، آنچنان زیبا و چشمگیر است که بی اغراق نمی توان ایرادی از آنها گرفت.

در بعضی تصاویر، مدل کمد لباس مدرن آنچنان زیباست که می توان ساعت ها به آن خیره شد! و از زیباییش لذت برد. هدف از طراحی و نصب چنین کمدهای مدرن و جا رختی های شیک و جذابی، نه فقط جمع و جور کردن انواع لباس و اضافات در یک مکان محصور و دور از دید، بلکه جذاب کردن فضای داخلی، مدرن کردن و حتی ایجاد بُعد در بسیاری طراحی هاست.

می توان با توجه به تصاویر، بسیاری از مدل های زیبا و جذاب کمد دیواری مدرن و جا رختی شیک را نه فقط در اتاق ها بلکه در هر جایی از منزل بدون هیچگونه نگرانی نصب و برای جادادن تمامی لباس ها و سایر وسایل شخصی از آن استفاده کرد. در تصاویر زیر، طرح ها و مدل هایی بسیار جذاب و امروزی معین است.

منبع: اتاق
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 948

به "مدل کمد لباس مدرن و جا رختی شیک در طراحی داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل کمد لباس مدرن و جا رختی شیک در طراحی داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید