قلعه نویی همه را سورپرایز کرد! ، تصمیم بحث برانگیز سرمربی تیم ملی در آستانه کافا

به گزارش مجله بوشهری ها، آخرین تصمیم امیر قلعه نویی برای کادرفنی تیم ملی در آستانه تورنمنت کافا، مثل تصمیمات قبلی او مناقشه برانگیز شده است.

قلعه نویی همه را سورپرایز کرد! ، تصمیم بحث برانگیز سرمربی تیم ملی در آستانه کافا

به گزارش خبرنگاران آنلاین، اگر پیش از این به کم تجربگی آندرانیک تیموریان اشاره می شد و اینکه امثال سعید الهویی در قواره های حضور روی نیمکت تیم ملی نیستند، حالا انتخاب حمید مطهری به عنوان جدیدترین دستیار امیر، فصل تازه ای در این قبیل مباحثات گشوده است.

مطهری یک دوره کاملا ناکام سرمربیگری در نساجی مازندران داشت. او که به واسطه اظهارات شیک و تر و تمیزش زیر ذره بین رفته، در عمل نتوانست به مقدار سخنوری هایش عملکرد قابل توجهی داشته باشد. او در نساجی آنقدر بد نتیجه گرفت که با وجود تمدید شتاب زده و زودهنگام قراردادش، در نهایت از کار برکنار شد.

فصل آخر حضور مطهری روی نیمکت پرسپولیس هم موفقیت آمیز نبود و او به عنوان دستیار یحیی گل محمدی تماشاگر قهرمانی استقلال و فرهاد مجیدی شد.

در چنین شرایطی، این سؤال به وجود می آید که مطهری بر چه اساسی به عنوان عضوی از کادرفنی تیم ملی برگزیده شده است؟ آیا این انتخاب واقعا شایسته سالارانه بوده یا امیر صرفا در پی برقراری توازن رنگی بین دستیاران خود است؟

فراموش نمی کنیم دوره اول حضور قلعه نویی در تیم ملی را که ناصر ابراهیمی و افشین پیروانی را از اردوگاه سرخ ها کنار خودش گنجاند تا مثلا برچسب استقلالی بودن نخورد. گویا این بار هم همان اتفاق در حال تکرار است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1402 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 2185

به "قلعه نویی همه را سورپرایز کرد! ، تصمیم بحث برانگیز سرمربی تیم ملی در آستانه کافا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی همه را سورپرایز کرد! ، تصمیم بحث برانگیز سرمربی تیم ملی در آستانه کافا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید