راه سخت رزم حسینی در صنعت، معدن و تجارت

به گزارش مجله بوشهری ها، علیرضا رزم حسینی بعد از ماه ها بلاتکلیفی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) با رای اعتماد نمایندگان مردم حدود دو ماه قبل راهی ساختمان خیابان سمیه شد تا برای مدیریت این مجموعه بزرگ راه سختی را در پیش گیرد.

راه سخت رزم حسینی در صنعت، معدن و تجارت

به گزارش خبرنگاران، رزم حسینی همان روزهای آغاز به کارش بیان کرد حذف امضاهای طلایی را به عنوان یکی از اولویت هایش به کشور و اقتصاد هدیه خواهد نمود.وی در روز رای اعتماد به نمایندگان ملت تعهد داد با هدف جلوگیری از تضییع حقوق ملت، هر هزینه ای ولو آبرویش را خواهد داد.

در گام نخست و در راستای شفاف سازی، مدیرعامل یکی از صندوق های مهم زیرمجموعه این وزارتخانه تودیع شد تا خون تازه ای به رگ های صادرات کشور دمیده گردد که بلافاصله با موجی از تخریب ها در رسانه های مجازی روبرو شد.

حوزه فولاد دیگر حوزه مهم مالی زیر مجموعه وزارت صمت است. بعضی کاسبان این حوزه که منافع شان را در مقابل سیاست های رزم حسینی در خطر دیدند، با فضاسازی های ناحق، تصمیمات جسورانه و کارشناسی وزارت صمت را مورد نقد قرار داده و به تخریب خادمان ملت در این وزارتخانه مهم مالی می پردازند.

بی شک رزم حسینی در ادامه، راه پر پیچ و خمی پیش روی خواهد داشت و کاسبان مالی برای نیل به اهدافشان هم از ابزار قدرت استفاده خواهند کرد و هم از ظرفیت رسانه های رسمی و غیررسمی.

هدف نهایی این نوع کوشش ها، ایجاد هزینه برای تغییرات احتمالی در مدیریت های ارشد و میانی وزارتخانه است! روشی که منفعت طلبان برای جلوگیری از تحول در وزارت صمت همیشه در دستور کار داشته اند.

در وزارتخانه ای که 14 معاون وزیر، 50 مدیرکل ستادی در تهران و صدها مدیرعامل و هزاران عضو هیات مدیره دارد، رزم حسینی در مدت دو ماه پس از آغاز به کارش، تنها دو معاون وزیر، دو مدیرعامل، یک مدیرکل و سه مشاور منصوب نموده است. یکی از معاونان وزارتخانه را نیز در معاونت دیگری به کار گرفته تا ثابت کند ملاک برای او کار و تخصص افراد است.

مقابله با مافیای فولاد، خودرو، ارز، معادن و ... هزینه دارد و نیازمند عزمی استوار است. رزم حسینی در مسئولیت های پیشین خود ثابت نموده مرد عمل است و از هزینه دادن به خاطر کشور، مردم و انقلاب نمی هراسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1297

به "راه سخت رزم حسینی در صنعت، معدن و تجارت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه سخت رزم حسینی در صنعت، معدن و تجارت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید