3000 واحد مسکونی مهر در سیستان و بلوچستان به متقاضیان واگذار می گردد

به گزارش مجله بوشهری ها، خبرنگاران: معاون امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تا سرانجام سال جاری، 3 هزار واحد مسکونی از مجموع واحدهای مسکونی ساخته شده مسکن مهر استان به متقاضیان مسکن مهر واگذار می گردد.

3000 واحد مسکونی مهر در سیستان و بلوچستان به متقاضیان واگذار می گردد

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش مجله بوشهری ها از زاهدان به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، محمود میری در جلسه شورای مسکن استان اظهار کرد: تعداد 3 هزار واحد مسکونی مهر به همراه خدمات زیربنایی از قبیل واگذاری 6 هزار تلفن ثابت، 2 هزار و 500 انشعاب آب به متقاضیان مسکن مهر تا خاتمه سال جاری واگذاری می گردد.

وی اضافه نمود: فرآیند واگذاری پنج قطعه زمین در محل مسکن مهر شهرستان زاهدان برای احداث تاسیسات مخابراتی به شرکت مخابرات استان به اتمام رسیده است و واگذاری زمین در این زمینه در شمال و جنوب استان در حال اجرا است.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان اعلام کرد: به افرادی که زمین برای احداث خبازی و واحدهای تجاری واگذار شده، اعلام شده است در صورتی که ظرف مدت معین شده اقدامی به عمل نیاورند نسبت به استرداد اراضی واگذاری اقدام می گردد.

پس از این جلسه، هفتمین جلسه شورای فنی استان نیز برگزار گردید که در این جلسه نسبت به خلع ید پیمانکار خانه بهداشت روستای (بان سنت) شهرستان کنارک طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی با توجه به مستندات ارائه شده، تصمیم گیری شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 794

به "3000 واحد مسکونی مهر در سیستان و بلوچستان به متقاضیان واگذار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3000 واحد مسکونی مهر در سیستان و بلوچستان به متقاضیان واگذار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید