پرونده خرید جنجالی سرخ ها در فدراسیون باز شد ، 3 بازی پرسپولیس 3 بر صفر می گردد؟

به گزارش مجله بوشهری ها، پرونده انتقال بازیکن ذوب آهن به پرسپولیس قرار است به زودی آنالیز گردد.

پرونده خرید جنجالی سرخ ها در فدراسیون باز شد ، 3 بازی پرسپولیس 3 بر صفر می گردد؟

به گزارش خبرنگاران ماجرای حضور سینا اسد بیگی در پرسپولیس، از ابتدا مورد اعتراض ذوب آهن نهاده شد و این باشگاه اصفهانی با غیرقانونی دانستن انتقال بازیکن، شکایت خود را به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ارائه کرد.

پس از این اتفاق و برگزاری هفته اول لیگ برتر، اسدبیگی در دو بازی بعدی مقابل فولاد خوزستان و آلومینیوم اراک به میدان رفت تا اینطور به نظر برسد که مسئله ای بابت حضورش در پرسپولیس وجود ندارد.

با اینحال دو باشگاه فولاد خوزستان و آلومینیوم اراک با طرح شکایات مجزا، نسبت به حضور این بازیکن اعتراض خودشان را به سازمان لیگ ارائه و خواهان 3 بر صفر شده نتیجه بازی با قرمزهای تهران شدند.

در حال حاضر پرونده اسدبیگی در کمیته شرایط فدراسیون فوتبال در حال آنالیز است. این پرونده بر اساس شکایت ذوب آهن باز شده و هنوز پرونده دو باشگاه فولاد و آلومینیوم در کمیته شرایط مورد آنالیز قرار نگرفته است.

به نظر می رسد در صورت پیروزی ذوب آهن در این ماجرا، شکایت فولاد و آلومینیوم نیز به خاتمه می رسد و بازی های برگزار شده پرسپولیس تا به امروز، 3 بر صفر خواهند شد. بنابراین ممکن است پرسپولیس نیز با کسر امتیازِ چند بازی، به سرنوشتی مشابه گل گهر سیرجان دچار گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 شهریور 1401 بروزرسانی: 9 شهریور 1401 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 2076

به "پرونده خرید جنجالی سرخ ها در فدراسیون باز شد ، 3 بازی پرسپولیس 3 بر صفر می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده خرید جنجالی سرخ ها در فدراسیون باز شد ، 3 بازی پرسپولیس 3 بر صفر می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید