داریوش مصطفوی: حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا اتفاق خوبی است!

به گزارش مجله بوشهری ها، به گزارش خبرنگاران، داریوش مصطفوی در خصوص ایرادهایی که کنفدراسیون فوتبال آسیا به سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و گل گهر گرفته است، گفت: این ایرادها ورزشی، پرسنلی، حقوقی، تاسیساتی و ساختمانی است. مثلاً در یک قسمت از تیرک دروازه، چمن، جایگاه خبرنگاران، حمام، سونا و… ایراد گرفته اند.

داریوش مصطفوی: حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا اتفاق خوبی است!

وی افزود: باشگاه های ما این ایرادات را برطرف کرده اند. کنفدراسیون آسیا دو بازرس دارد. یکی از آنها یک شرکت آلمانی است که شرایط را بررسی کرده است. این همان شرکتی است که باشگاه هایی مثل منچستریونایتد و دورتمند را بازرسی کرده و این گزارش ها را داده است.

رئیس کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا که با رادیو تهران مصاحبه می کرد، اظهار داشت: مهمترین ایراد پول خواکین و کالدرون بوده است که پرداخت شده ولی به درد نمی خورد چون در تاریخ مقرر نبوده است. این را هم شما می دانی و هم من. با این حال کنفدراسیون فوتبال آسیا این درک را نداشته که ما در شرایط تحریمی هستیم.

مصطفوی در پاسخ به این سئوال که آیا روز دوشنبه که مهلت پایانی کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه های ایران است اتفاق بدی می افتد؟ گفت: اتفاق بد وجود ندارد. سال ها به ما گفتند مالکیت دو باشگاه را از زیر نظر دولت خارج کنید تا یک وزیر رئیس مجمع دو باشگاه نباشد. چند سال داد می زنیم آقای وزیر و آقای رئیس جمهور! اما کاری نکردند. شاید برای بخش های دیگر کرده باشند ولی برای ورزش و فوتبال کاری نکردند. اگر کرده بودند 478 صفحه گلایه از کنفدراسیون آسیا نداشتیم. بله بعضی هایش از سوء مدیریت است. در این 20 سال نتوانستیم برای استقلال و پرسپولیس مجمع جداگانه داشته باشیم.

وی تاکید کرد: شما می گویید اتفاق بد؛ من می گویم اتفاق خوب. باید از یک جایی شروع کنیم. نمی گویم خدایی ناکرده استقلال و پرسپولیس که 40 میلیون هوادار دارند به آسیا نروند. خدا خودش می داند چه کار می کند! این مورد 50-50 است. شاید حرف ما را قبول نکنند. دیروز هم در فدراسیون فوتبال جلسه داشتیم. رئیس فدراسیون کمک کرد ولی یک چیزهایی دست فدراسیون و کمیته های بدوی و استیناف نیست مثل مالکیت مشترک و 600 میلیارد بدهی مالیاتی. تیم های حقوقی باشگاه ها دارند 14 ایراد را بررسی می کنند. شاید -دفاعیه باشگاه ها- مورد پذیرش قرار بگیرد، شاید هم نگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 بهمن 1400 بروزرسانی: 21 بهمن 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1902

به "داریوش مصطفوی: حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا اتفاق خوبی است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داریوش مصطفوی: حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا اتفاق خوبی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید