خاتمه کار هیأت انتخاب فیلم های داستانی کوتاه پنجاه و یکمین جشنواره بین المللی فیلم رشد

به گزارش مجله بوشهری ها، تهران (پانا) - بازبینی و ارزیابی فیلم های داستانی کوتاه بخش بین الملل پنجاه و یکمین جشنواره بین المللی فیلم رشد پس از یک ماه آنالیز به سرانجام رسید.

خاتمه کار هیأت انتخاب فیلم های داستانی کوتاه پنجاه و یکمین جشنواره بین المللی فیلم رشد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به نقل از دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی فیلم رشد، اولین گروه از هیأت های انتخاب پنجاه ویکمین جشنواره بین المللی فیلم رشد، 18 آبان با حضور در محل دبیرخانه، اسامی فیلم های کوتاه داستانی بخش بین الملل را برای ورود به بخش مسابقه نهایی کردند. در این جلسه چهار ساعته نتیجه آنالیز 850 فیلم کوتاه داستانی ایرانی و خارجی، پس از بازبینی در جلسات هیأت انتخاب اول و هیأت انتخاب دوم، تعیین شد.

نیما عباسپور، ناصر باکیده و حمید قاسم زادگان اعضای هیأت انتخاب دوم فیلم های کوتاه داستانی ایرانی و خارجی بودند که به 35 فیلم ایرانی و خارجی برای حضور در بخش نهایی رقابت های پنجاه و یکمین جشنواره بین المللی فیلم رشد، رای مثبت داده اند.

بنابر اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی فیلم رشد در این دوره از جشنواره 3155 فیلم ایرانی و خارجی در قالب های داستانی کوتاه، داستانی بلند، مستند کوتاه، مستند بلند و پویانمایی از 105 کشور دنیا دریافت شده که 1980 فیلم از کشورهای خارجی و 1175 فیلم از داخل ایرانی در بخش های بین الملل، معلمان، دانشجو معلمان و دانش آموزان بوده است. اسامی فیلم های راه یافته به بخش مسابقه نیمه دوم آذرماه 1400 اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 آذر 1400 بروزرسانی: 28 آذر 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1838

به "خاتمه کار هیأت انتخاب فیلم های داستانی کوتاه پنجاه و یکمین جشنواره بین المللی فیلم رشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه کار هیأت انتخاب فیلم های داستانی کوتاه پنجاه و یکمین جشنواره بین المللی فیلم رشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید