من اگر در زمین بودم استقلال گل دوم را از عالیشاه نمی خورد! ، از این ناراحتم که تمام استقلال کنار زمین می دوند!

به گزارش مجله بوشهری ها، پیشکسوت استقلال گفت: ما به خاطر معرفت و ایستادگی ساپینتو از او ممنون هستیم اما اشتباهاتش باعث شد برنده بازی های بزرگ نباشیم.

من اگر در زمین بودم استقلال گل دوم را از عالیشاه نمی خورد! ، از این ناراحتم که تمام استقلال کنار زمین می دوند!

به گزارش خبرنگاران محمد نوری در خصوص ملاقات استقلال مقابل پرسپولیس در دربی 101، گفت: مهمترین بازی چند سال اخیر در جام حذفی بود اما بازی که از بازیکنان استقلال انتظار داشتیم را ارائه ندادند. می توانستند راحت تر کار نمایند و در 90 دقیقه برنده شوند. نبودن یامگا هم خیلی تاثیرگذار بود چون سمت راست تیم خیلی مشکل داشت.

می توانستیم قهرمان شویم اما فعل خواستن را صرف نکردند

وی اضافه نمود: گلی که دقیقه 100 زدند سرنوشت ساز بود و باعث شد استقلال به بازی برگردد. حتی می توانستیم برنده شویم چون تیم حریف روحیه اش را از دست داد اما بازیکنان استقلال فعل خواستن را صرف نکردند. ساپینتو بعد از گل می توانست تمرکز کند تا تیمش برنده از زمین خارج گردد اما متاسفانه حرکاتش باعث شد تمرکز تیم هم به هم بخورد و حاشیه درست گردد. من از این ناراحتم که همه نیمکت استقلال به کنار زمین می دوند. نیمکت اصلا مدیریت ندارد و خیلی بی نظم است. گل دوم پرسپولیس روی ضعف خط دفاعی بود. حسینی هم مانند تماشاچیان توپ را نگاه کرد و عملکرد خوبی نداشت.

مقصر باخت، خودمان بودیم

نوری توضیح داد: او کاپیتان تیم است و وظیفه سنگینی دارد. می توانست در این بازی تاثیرگذار باشد. دروازه بان باید عکس العمل های بهتری داشته باشد. هرچند مشکل اصلی از مدافعین بود که به بازیکنان حریف فضا دادند. من خودم مدافع بودم. هنگام بازی گفتم خدایا اگر من در زمین بودم اجازه نمی دادم گل دوم وارد دروازه ما گردد. گل اول هم همینطور، وقتی توپ دفع شده هافبک ها باید پرس نمایند تا حریف نتواند شوت بزند. پس هافبک های ما چکاره بودند؟ فقط توپ را بگیرند پاس بدهند؟! مقصر باخت خودمان بودیم.

ساپینتو باید در رفتارش تنو نظر کند

پیشکسوت استقلال گفت: ما به خاطر معرفت و ایستادگی ساپینتو از او ممنون هستیم اما اشتباهاتش باعث شد برنده بازی های بزرگ نباشیم. در همین دربی تعویض هایش هم اشتباه بود. به عنوان مثال وقتی نیک نفس وارد زمین شد ما که 2گل جلو نبودیم. او هافبک تدافعی و تخریبی است. رضاوند به هرصورت بازیساز تیم بود، پاس می داد و حرکت می کرد. با اینحال منکر زحمات ساپینتو نمی شویم. اگر قرار شد همکاری او ادامه داشته باشد باید در رفتارش تنو نظر کند چون حرکاتش خیلی مشکل ساز است.

نوری در خصوص احتمال تغییر کادر فنی، بیان کرد: اگر هم قرار است کادرفنی تغییر کند باید مربی خیلی خوب خارجی بیاورند. بعید می دانم طرفداران هم موافق گزینه داخلی باشند. نباید رو به عقب برگردیم. درکل بدترین شب زندگی ما بود و بازنده اصلی طرفداران استقلال بودند که این همه سختی کشیدند و از تیم حمایت کردند. باخت را نمی خواهم توجیه کنم اما این اتفاق از قبل سرچشمه می گیرد. پشت پرده هایی هم بود که مسائلی را برای تیم به وجود آورد و حاشیه ساز شد.

بعضی بازیکنان در قواره استقلال نیستند

وی اضافه نمود: خیلی افسوس خوردم چون می توانستیم به راحتی برنده بازی باشیم اما متاسفانه بعضی بازیکنان توجیه نیستند که پیراهن چه تیمی را به تن نموده اند. از این تیم می توانند به تیم ملی و معروفیت برسند و به تیم های خارجی بروند. متاسفانه بعضی قدر این پیراهن را مخصوصا در بازی فینال ندانستند. آن ها در مقدار و قواره تیم استقلال نیستند. مخصوصا در بازی های بزرگ. پول هایی که پرداخت می گردد پول های بی رویه است. بعضی بازیکنان 3-2 میلیارد هم نباید بگیرند. متاسفانه آنقدر ارقام را بالا برده اند که هیچکس حریف بازیکن نمی گردد. ایجنت ها می گویند در این تیم نمان، بیا در فلان تیم برایت چند برابر قرارداد می بندیم!

استقلال به 7-6 بازیکن احتیاج دارد

نوری گفت: پول های بی رویه باعث شده بازیکنان به جای بازی کردن و ارزش قائل شدن برای پیراهن شان، به مسائل مالی بیشتر اهمیت بدهند. مسائل مالی باعث شد بازیکنان وارد حاشیه شوند. به قول سرپرست باشگاه هرچقدر هم پول بدهند تمام نمی گردد. حق بعضی بازیکنان با عملکردی که در زمین دارند، واقعا انقدر پول نیست. امیدوارم برای فصل نو بتوانند مهره های کلیدی تیم را حفظ نمایند اما به جذب بازیساز، مهاجم نوک، مدافع و حتی دروازه بان احتیاج داریم. استقلال حداقل 7-6 بازیکن خوب برای فصل نو می خواهد. باید زودتر تکلیف سرمربی تعیین گردد تا زودتر وارد فاز جذب بازیکن شوند که از تیم های دیگر عقب نیفتیم.

کریمی دلسوز است و دوست دارد یاری کند

پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه برای این مساله هم ابتدا باید مجمع برگزار و تکلیف مدیریت باشگاه تعیین گردد، گفت: بله، گرفتاری های استقلال یکی دوتا نیست. امیدوارم مدیریت باشگاه را به فردی بسپرند که بتواند مسائل را حل و فصل کند. من با حجت کریمی یک جلسه داشتم. او را فرد دلسوزی دیدم که دوست دارد یاری کند. اگر هم قرار است او به کارش ادامه بدهد باید یاریش نمایند. اگر تنها باشد و از سوی مسئولام حمایت نگردد فایده ای ندارد. هرکسی هم بیاید برترین مدیر هم باشد نمی تواند کار کند. امیدوارم برای فصل نو یک تیم خوب بسته گردد تا برای طرفداران کاری انجام داده باشیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 خرداد 1402 بروزرسانی: 15 خرداد 1402 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 2201

به "من اگر در زمین بودم استقلال گل دوم را از عالیشاه نمی خورد! ، از این ناراحتم که تمام استقلال کنار زمین می دوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "من اگر در زمین بودم استقلال گل دوم را از عالیشاه نمی خورد! ، از این ناراحتم که تمام استقلال کنار زمین می دوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید