ماجرای پلمب ساختمان بورس تهران چه بود؟

به گزارش مجله بوشهری ها، در پارکینگ ساختمان شرکت بورس تهران که به علت بدهی هزار میلیاردی این شرکت به شهرداری پلمب شده بود، طبق اعلام مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران، طی مذاکره با شهردار محترم، اکنون فک پلمب شده است.

ماجرای پلمب ساختمان بورس تهران چه بود؟

به گزارش خبرنگاران، رییس مرکز ارتباطات شهرداری تهران در صفحه توییتر خود اعلام نموده که در پارکینگ مدیران بورس به علت بدهی هزار میلیاردی به شهرداری تهران به صورت موقت پلمب شده. در ورودی تالار عمومی رو به مردم باز است. این عوارض قانونی است و شهرداری درباره حق مردم و اموال بیت المال با کسی تعارف ندارد.

سپس مجموعه روابط عمومی شرکت بورس نیز به خبرنگاران بیان کردند که فقط در پارکینگ به علت بعضی اختلافات با شهرداری پلمب شده است. درواقع در ورودی ساختمان پلمب نشده و از روز شنبه کارمندان به شرکت خواهند آمد و فعالیت شرکت بورس ادامه خواهد داشت. برای حل این مشکل نیز شرکت بورس درحال مذاکره با شهرداری است.

بر اساس این گزارش، شهرداری روی یکی از درهای شرکت بورس تهران بنری با این محتوا نصب نموده بود که این محل به استناد قطعی کمیسیون ماده صد شهرداری تهران به شماره 99060134 مورخ 1399.9.9 پلمب شده است. در صورت فک پلمب برابر ماده 534 قانون مجازات اسلامی جرم تلقی میگردد و برابر قوانین و مقررات با متخلفین برخورد خواهد شد.

بر این اساس و طبق آخرین اخبار، جامی فر - مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران - بیان کرد که در پارکینگ ساختمان بورس فک پلمب شد و معاملات بورس اوراق بهادار تهران روز شنبه طبق روال عادی انجام می گردد.

به گفته وی و بر اساس گزارش شرکت بورس تهران، روز شنبه معاملات اوراق بهادار مانند گذشته انجام می گردد و موضوع پارکینگ ساختمان بورس به معاملات ربطی نداشته و خللی در آن ایجاد نمی کند. بحث پلمب ساختمان بورس فقط مربوط به در پارکینگ بوده که طی مذاکره با شهردار محترم، در پارکینگ فک پلمب شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آبان 1400 بروزرسانی: 19 آبان 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1798

به "ماجرای پلمب ساختمان بورس تهران چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای پلمب ساختمان بورس تهران چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید