فال ابجد امروز پنجشنبه 18 اسفندماه؛ سعی کنید برنامه های خودتان را دنبال کنید!

به گزارش مجله بوشهری ها، فال ابجد امروز پنجشنبه 18 اسفندماه؛ در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

فال ابجد امروز پنجشنبه 18 اسفندماه؛ سعی کنید برنامه های خودتان را دنبال کنید!

خبرنگاران | انسان ها همیشه در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می شود همچنین یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

مقدار

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 18 اسفندماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فررودین: د د د

اکنون تمایل دارید که به هر کاری یک چرخش مثبت بدهید. دل تان می خواهد که به رویا های عاشقانه فکر کنید، اما کار های معمولی روزمره انتظارتان را می کشند. یادتان باشد که رویا های تان را از دیگران پنهان نکنید، بلکه آن ها را با نزدیکان تان در میان بگذارید. باید وظایف تان را جدی بگیرید و در عین حال به خیالات تان هم توجه داشته باشید. راهی پیدا کنید تا بتوانی بین این دو تعادل برقرار کنید و هیچ کدام را از دست ندهید.

اردیبهشت: آ ج آ

آن قدر اعتماد به نفس دارید که دیگران را تشویق کنید تا در مسیر با شما همراه شوند، اما ممکن است همه چیز آن طور که برنامه ریزی کرده اید پیش نرود. اتفاقات غیر منتظره در راه است که جهت گیری را برای شما سخت خواهد کرد. این آشفتگی تا چند روز مهمان تان است، اما اگر بتوانید از ناشناخته های این شرایط بهره ببرید گنج های با ارزشی را خواهید یافت. با احتیاط حرکت کنید و تا فرصت هست از این آشفتگی سود ببرید.

خرداد: ب ب آ

اهداف کنونی شما بر پایه خیالات تان شکل گرفته اند و به همین علت نمی توانید در واقعیت به آن ها دست پیدا کنید. ممکن است به نظرتان بیاید که راه مستقیمی در پیش دارید، اما نمی دانید که این مسیر چه قدر طولانی است تا به هدف برسد. رویا های تان را با دیدگاه سالم تر و واقع گرایانه تری نگاه کنید و از هر فرصتی بهره بگیرید تا به هدف تان نزدیک تر شوید. یادتان باشد که از مسیر لذت ببرید و فقط به فکر سرانجام راه نباشید.

تیر: ج ج ج

امروز همکاران تان به منبع اصلی سردرد شما تبدیل شده اند، چون ایده هایی به شما معرفی می کنند که در همان نگاه اول بسیار فریبنده به نظر می رسند. متاسفانه دارید به قضایا طوری نگاه می کنید که دل تان می خواهد باشند، اما در حقیقت واقعیت امر چیز دیگری است. بدانید که همه چیز نمی تواناد در حد عالی باشد. به جای این که در پی عملی کردن رویا های دیگران باشید، سعی کنید برنامه های خودتان را دنبال کنید. زیربنا را محکم بسازید تا موفقیت تان تضمین شود.

مرداد: ج آ ج

امروز توجهی به جزییات ندارید و همین ممکن است برای تان مشکل ساز شود. به طرز عجیبی فکر می کنید که می توانید همزمان در دو جا حاضر باشید. باید انتخاب های تان را محدودتر کنید. وقتی که تصمیم تان را گرفتید دیگر نیازی نیست دوباره به آن فکر کنید و انرژی بگذارید، تردید فقط وقت تان را تلف می کند. به جای این که به تخیلات تان پایبند باشید بهتر است به این فکر کنید که چه چیز هایی امکان تحقق یافتن دارد و در عوض چه کار هایی شدنی نیست.

شهریور: ب د آ

در پی استقلال هستید و در این جستجو ممکن است به اشتباه پیامد های ناگواری را برای خودتان رقم بزنید. آن قدر فضای اطراف تان غیر عادی به نظر می رسد که می توانید هر خیالی در سر بپرورانید و اصلا به تحقق آن فکر نکنید. این آشفتگی می تواند باعث نا امیدی شود، چون بعدا می فهمید که فرصت های تان را از دست داده اید و حقایق را درست تحلیل نکرده اید. هر چه بیشتر به حقایق دقت کنید بیشتر به نفعتان است.

مهر: آ آ آ

نمی توانید دوستان واقعی تان را تشخیص دهید، چون امواجی که به سوی شما روانه شده پیچیده است و خودتان هم تصورات غیر واقعی در سر دارید. آن قدر گیج شده اید که به سختی می توانید حقیقت را بیرون بکشید. بدانید که دارید خوب عمل نمی کنید، آن وقت راحت تر می توانید مسیرتان را پیدا کنید، یعنی این که به نقطه ضعف های خودتان اذعان داشته باشید. سعی کنید همه چیز را همان طور که هست ببینید و آن ها را با رویاپردازی های تان آرایش ندهید.

آبان: ب د د

سعی کنید بدون توجه به احساسات تان تصمیم بگیرید، به ویژه اگر پای موضوعات مالی در میان است. اهداف تان آشفته به نظر می رسند و نمی توانید اولویت های تان را مشخص کنید. خودتان می دانید که دارید بیش از حد خوش بینانه به قضیه نگاه می کنید، اما هیچ جوری نمی توانید خودتان را از این طرز فکر خلاص کنید. به جای این که سعی کنید حقایق را بیرون بکشید، اول به این فکر کنید که رویاپردازی های بی مورد چگونه می تواند آینده تان را خراب کند. تصمیم گیری نهایی را به موقعی موکول کنید که همه چیز در فکر تان شفاف و آشکار است.

آذر: د آ آ

امروز ممکن است یک نظر آینده را ببینید و همین باعث انگیزه تان شود، اما بدانید که این تازه شروع مسائل است. ممکن است آن قدر شیفته برنامه های تان شوید که بخواهید به هر کسی که از راه رسید و گوش شنیدن داشت بگویید که چه در سر دارید. شاید دیگران نتوانند این همه هیجان و اشتیاق شما را درک کنند. کمی آهسته تر حرکت کنید بسا یک لبخند ملیح سعی کنید که رویا های تان را گام به گام به دنیای واقعی هدایت نمایید. بهتر است دیگران را گیج نکنید و بی فایده به آن ها موج های مرموز نرسانید.

دی: ج ج آ

افکار بلندپروازانه ای در سر دارید که ممکن است نتوانید آن ها را در تجربیات واقعی تان تحقق ببخشید. امروز ممکن است در روابط تان شکست بخورید، چون به واقعیت امر توجهی ندارید و در خیالات تان سیر می کنید. تا زمانی که قوانین دنیای مادی را زیر پا نگذارید می توانید از عالم خیال بهره مند شوید. اشکالی ندارد اگر در دنیای شاعرانه خودتان غرق شده اید، اما یادتان باشد که به موقع از خواب و خیال بیدار شوید.

بهمن: آ د د

سعی کنید خلاقیت های تان را به شکلی زیبا در تعاملات تان به نمایش بگذارید. باید هر طور شده جادوی قلب تان را پیدا کنید. امروز را بی فایده وقت گذرانی نکنید و بی هدف پرسه نزنید. از گنج های ماورایی غافل نشوید و آن ها را وارد دنیای حقیقی کنید. برای این که بیشترین بهره را ببرید دنیای حقیقی و ماورایی را با هم ترکیب کنید.

اسفند: ب ب آ

صحبت کردن درباره احساسات تان با یک دوست شروع مناسبی برای امروز است، اما کافی نیست. اگر می خواهید که حرف های تان تاثیرگذار باشد باید کمی نمک شان را اضافه کنید، اما حواس تان باشد که زیاده روی نکنید، چون ممکن است زیاده از حدش به مزاج خیلی ها خوش نیاید. یادتان باشد که از موضوع اصلی منحرف نشوید. با اطرافیان تان به مهربانی رفتار کنید و حقیقت را به آن ها بگویید.

منبع: فرادید
انتشار: 18 اسفند 1401 بروزرسانی: 18 اسفند 1401 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 2166

به "فال ابجد امروز پنجشنبه 18 اسفندماه؛ سعی کنید برنامه های خودتان را دنبال کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز پنجشنبه 18 اسفندماه؛ سعی کنید برنامه های خودتان را دنبال کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید