شاهین بوشهر برای بقا می جنگد، تراکتور دنبال کسب سهمیه آسیا

به گزارش مجله بوشهری ها، خبرنگاران - گروه استان ها: از هفته بیست وهشتم لیگ برتر فوتبال کشور، دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و تراکتورسازی تبریز از ساعت 20 و 30 دقیقه دوشنبه باید در استادیوم شهید مهدوی بوشهر به مصاف هم بروند.

شاهین بوشهر برای بقا می جنگد، تراکتور دنبال کسب سهمیه آسیا

این مسابقه در حالی برگزار می گردد که هر دو تیم شرایط کاملاً متفاوتی را دارند. شاهینی ها در کوشش برای ماندن در لیگ برتر هستند و تراکتوری ها در پی کسب سهمیه مسابقات آسیایی هستند.

شاهین بوشهر که سال جاری بعد از چند سال وقفه مجدداً وارد لیگ برتر شده است، ابتدای فصل را خیلی بد آغاز کرد و حالا پس از چهار بار تغییر سرمربی در انتهای جدول لیگ برتر واقع شده است.

شاهین از 27 بازی خود تنها 21 امتیاز کسب نموده است و حالا فقط سه بازی و حداکثر 9 امتیاز برای این تیم وجود دارد که با کسب حداکثر امتیازات امیدوار به ماندگاری در لیگ برتر باشد.

در صدر جدول تکلیف تیم قهرمان تعیین شده است و پرسپولیس با 63 امتیاز چند هفته ای است که خود را از دیگر تیم ها جدا نموده است و جشن قهرمانی را نیز برگزار نموده است.

رقابت برای کسب نایب قهرمانی و همچنین کسب سهمیه آسیا همچنان ادامه دارد و تنها چهار امتیاز اختلاف بین تیم های دوم تا ششم جدول وجود دارد که در هفته های پایانی می تواند دست خوش اتفاقات زیادی باشد.

تراکتور از 27 بازی خود صاحب 46 امتیاز است و یک بازی نسبت به استقلال رده دومی کمتر دارد و با پیروزی در مسابقه مقابل شاهین می تواند خود را به استقلال برساند.

دنبال پیروزی مقابل تراکتور هستیم

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر از کوشش برای پیروزی مقابل تیم فوتبال تراکتورسازی اطلاع داد و گفت: همه تیم هم دل برای پیروزی در این مسابقه است.

مهدی پاشازاده در نشست خبری پیش از مسابقه با تیم تراکتورسازی بیان نمود: به طرفداران قول می دهیم که در این مسابقه با تمام وجود حاضر شویم و بتوانیم دل طرفداران را شاد کنیم.

وی با اشاره به اینکه با وجود مسائل تمام کوشش خودمان را تمرینات نموده ایم که نتیجه مناسبی بگیریم افزود: آنالیزهای خیلی خوبی را داشته ایم و شناخت مناسبی از تیم حریف داریم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به اینکه در فوتبال هر اتفاقی ممکن است روی دهد، توضیح داد: دلم برای کسب پیروزی در مقابل تراکتورسازی روشن است.

وی تاکید نمود: کوشش می کنیم که یک تیم باشیم و از لحاظ تیمی بهتر از رقیب شویم و این کار را هم داریم انجام می دهیم. بازیکنان شاهین زیر فشار بسیار زحمت می کشند و کادر فنی ما خیلی سخت گیری می نماید.

پاشازاده با اشاره به اینکه در تمرینات هم از لحاظ بدنی و هم از لحاظ کار تیمی خیلی سخت گیری می کنیم گفت: راه دیگری غیر از این نداریم و کوشش می کنیم از این طریق نتیجه مناسبی را دریافت کنیم.

دنبال سهمیه آسیایی هستیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز نیز از کوشش برای کسب سه امتیاز در مسابقه مقابل شاهین بوشهر اطلاع داد و گفت: برای کسب سهمیه آسیایی به این سه امتیاز احتیاج داریم.

ساکت الهامی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر افزود: شاهین برای بقا در لیگ برتر و ما برای کسب سهمیه آسیایی به پیروزی در این مسابقه و کسب هر سه امتیاز آن احتیاجمندیم.

وی با بیان اینکه دو تیم در این مسابقه جای ریسک و اشتباه ندارند، توضیح داد: با توجه به کوشش دو تیم برای کسب پیروزی در این مسابقه، شاهد بازی زیبایی خواهیم بود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از ارائه بازی هجومی برای کسب برد اطلاع داد و افزود: هر تیمی که تمرکز و بار روانی خوبی داشته باشد، می تواند به کسب اهداف خود در این مسابقه برسد و شرایط خود را در جدول بهبود ببخشد.

وی با اشاره به اینکه کار سختی مقابل شاهین داریم افزود: شاهینی ها از یک مربی خوب و کاربلد بهره می برند که از نقاط قوت این تیم به حساب می آید.

الهامی با بیان اینکه از روز اول آغاز به کار دنبال کسب سهمیه آسیایی بوده ایم، ادامه داد: می خواهیم با پیروزی در این مسابقه و کسب سه امتیاز رتبه خودمان را در جدول تثبیت کنیم.

راه سخت شاهین

شاهین شهرداری بوشهر در انتهای جدول لیگ برتر شرایط سختی را برای ماندن در لیگ برتر فوتبال کشور دارد و سه مسابقه حساس و مهم را در پیش رو دارد که هر لغزشی می تواند آرزوهای این تیم و مردم بوشهر را بر باد بدهد.

شاهین بوشهر علاوه بر مسابقه با تیم تراکتور که در بوشهر میزبان این تیم است، باید در آبادان به مصاف تیم صنعت نفت برود و در هفته پایانی نیز در بوشهر میزبان استقلال است.

کسب پیروزی در هر سه مسابقه کار خیلی سختی است ولی شاهینی ها احتیاجمند کسب این امتیازات هستند تا در صورت توقف حریفان ته جدولی بتوانند در لیگ برتر بمانند.

جهت تراکتور برای کسب سهمیه

در سمت مقابل تراکتور سازی نیز علاوه بر مسابقه ای که در مقابل شاهین دارد، هفته بعد میزبان هم شهری خود یعنی ماشین سازی است و در هفته پایانی باید در اهواز به مصاف تیم فولاد از رقبای مستقیم خود در کسب سهمیه برود.

تراکتوری ها این فرصت را دارند که در صورت پیروزی در مسابقات پیش رو مقام نایب قهرمانی لیگ برتر را نیز کسب نمایند و سهمیه آسیایی خود را قطعی نمایند.

مسابقه امشب تیم های شاهین شهرداری بوشهر و تراکتورسازی تبریز یک مسابقه مرگ و زندگی است؛ از یک طرف شاهنی دنبال پیروزی برای بقا است و از طرفی تراکتورسازی به حضور در مسابقات آسیایی می اندیشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1098

به "شاهین بوشهر برای بقا می جنگد، تراکتور دنبال کسب سهمیه آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهین بوشهر برای بقا می جنگد، تراکتور دنبال کسب سهمیه آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید