رونمایی از 30 مخزن آب شرب اضطراری در تهران

به گزارش مجله بوشهری ها، رئیس دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران تهران از رونمایی 30 مخزن آب شرب اضطراری تعبیه شده در مراکز تخلیه امن اضطراری شهر تهران خبر داد.

رونمایی از 30 مخزن آب شرب اضطراری در تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محسن نادی در نشست مشترک کارگروه های تخصصی سلامت در حوادث غیرمترقبه و امور سیل و شریان های حیاتی که در دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران کلان شهر تهران برگزار گشت، درباره رونمایی از 30 مخزن آب شرب اضطراری تعبیه شده در مراکز تخلیه امن اضطراری شهر تهران اظهارداشت: این اقدام همزمان با مراسم کلنگ زنی 72 مخزن دیگر همزمان با گرامی داشت دهه فجر انجام می شود.

رئیس دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران تهران افزود: نصب و مورد بهره برداری قرار دریافت 374 مخزن آب اضطراری تا انتها سال 1403 در مراکز تخلیه امن اضطراری سطح کلان شهر تهران نیز ضرورت دارد.

گفتنی است، در این نشست که با رویکرد افزایش تاب آوری در مواجهه با رخداد زلزله و با هدف تامین آب شرب سالم برای شهفرایندان در شرایط اضطراری برگزار گشت، فرایند اجرای مصوبه هفتاد و نهمین جلسه رسمی دوره پنجم شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر بهره برداری از مخازن فولادی تامین آب شرب سالم برای شهفرایندان در شرایط اضطراری مورد ارزیابی قرار گرفت.

همچنین چگونگی جانمایی و نصب مخازن آب شرب سالم در 10 بیمارستان شهر تهران براساس اولویت و بررسی های فنی کارگروه های تخصصی سلامت در حوادث غیرمترقبه و امور سیل و شریان های حیاتی نیز بررسی شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1394

به "رونمایی از 30 مخزن آب شرب اضطراری در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از 30 مخزن آب شرب اضطراری در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید