رئیس و اعضای شورای سیاست گذاری سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب شدند

به گزارش مجله بوشهری ها، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، محمدمهدی اسماعیلی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) طی ابلاغی، یاسر احمدوند (معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) را به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب کرد.

رئیس و اعضای شورای سیاست گذاری سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب شدند

همچنین طی ابلاغی جداگانه از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا مختارپور، محسن پرویز، علی اکبر اشعری، میثم نیلی، محمد حمزه زاده، علی رمضانی، محمد الهیاری فومنی، محمدعلی مرادیان، هومان حسن پور، عبدالعظیم فریدون و سید عباس حسینی نیک به عنوان اعضای شورای سیاست گذاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب شدند.

در متن این ابلاغ آمده است:

نظر به اهمیت برگزاری مطلوب نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به عنوان مهم ترین رویداد فرهنگی کشور و به منظور معین و تبیین سیاست های کلی نمایشگاه برای تحقق عدالت فرهنگی و تقویت صنعت نشر کشور به عنوان تبلور شکوفایی ظرفیت و توانمندی و هوشمندی ملت ایران در تولید فکر و اندیشه، و با توجه به بهره مندی جنابعالی از تجارب فرهنگی و به استناد آیین نامه برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، به موجب این ابلاغ به عنوان عضو شورای سیاست گذاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب می شوید. سیاست گذاری و هماهنگ کردن فعالیت های این دوره خاص از نمایشگاه که پس از دوسال وقفه ناشی از الزامات بهداشتی و نیز کسب تجربه پیروز از برگزاری نمایشگاه مجازی برپا خواهد شد و هدایت مجریان برای عبور پیروز و سربلند از این وظیفه سترگ فرهنگی و تبدیل چالش ها به فرصتی برای رشد توانایی های صنعت نفت و اتخاذ تصمیمات کارشناسی مبتنی بر منافع نظام جمهوری اسلامی، از اهم وظایف مورد انتظار است. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری حداکثری از تجارب موجود در پیشبرد اهداف فرهنگی نظام ارزشمند اسلامی و توسعه روزافزون فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی پیروز و موید باشید.

محمد مهدی اسماعیلی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

پیش از این نیز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ابلاغی یاسر احمدوند را به عنوان رئیس سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب کرد.

گفتنی است؛ نخستین جلسه اعضای شورای سیاست گذاری سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امروز دوشنبه (نهم اسفندماه 1400) برگزار گشت.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 3 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1401 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1968

به "رئیس و اعضای شورای سیاست گذاری سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس و اعضای شورای سیاست گذاری سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منصوب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید