جعفری: امیدوارم اولین مدال تپانچه در بازی های آسیایی را برای ایران بگیریم

به گزارش مجله بوشهری ها، بانوی تیرانداز کشورمان ابراز امیدواری کرد، تیراندازان ایرانی در بازی های آسیایی اندونزی برای اولین بار در این رقابت ها صاحب مدال شوند.

جعفری: امیدوارم اولین مدال تپانچه در بازی های آسیایی را برای ایران بگیریم

آمیتیس جعفری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله بوشهری ها، در مورد شرایط آمادگی تیم ملی تپانچه گفت: در تپانچه بادی و 25 متر تمرین می کنم و در بازی های آسیایی در بخش بادی رقابت خواهم کرد.

وی در ادامه اضافه نمود: اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. البته اردوی هانوفر لغو شده است و اگر اردوی ترکیه برگزار گردد به آمادگی تیم می نماید. ما در حال حاضر برای حضور در بازی های آسیایی و سپس مسابقات کره جنوبی آماده می شویم و امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم.

ملی پوش تپانچه کشورمان در مورد حضور سماکین و تأثیر وی بر آمادگی ملی پوشان گفت: سماکین به صورت مداوم در اردو حضور دارد و مربیان دیگری هم در کنار وی حاضر هستند. با آمدن او، نوع و ریتم تمرینات تغییر کرد، اما ما با این تغییرات منطبق شدیم و امیدواریم بهترین نتیجه را بگیریم.

جعفری در پاسخ به این سؤال که شانس کسب مدال تپانچه در بازی های آسیایی 2018 چقدر است، گفت: در تپانچه تا کنون به مدال بازی های آسیایی دست پیدا نکرده ایم، اما امیدوارم با این شرایطی که داریم بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم.

وی در سرانجام در مورد تجهیزات و سلاح ها در بخش تپانچه یادآور شد: سلاح های بادی ما سلاح شخصی است، اما در سلاح خفیف به دلیل قیمت بالا و اینکه ایران تحریم است و به ما تجهیزات فروخته نمی گردد، از سلاح های قدیمی استفاده می کنیم و نسبت به سایر کشورها در مضیقه هستیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 469

به "جعفری: امیدوارم اولین مدال تپانچه در بازی های آسیایی را برای ایران بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفری: امیدوارم اولین مدال تپانچه در بازی های آسیایی را برای ایران بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید