تور ارزان قطر: تور جام جهانی قطر، 140 میلیون!، بلیت جایگاه ویژه 70 میلیون تومان

به گزارش مجله بوشهری ها، رئیس کمیسیون گردشگری اتاق مشترک بازرگانی ایران و قطر می گوید هنوز مجوز تور جام جهانی قطر برای آژانس های هواپیمایی صادر نشده است. در همین حال بعضی از آژانس های هواپیمایی فروش تور جام جهانی را آغاز نموده اند. تورهای 50 میلیون تومانی تا 137 میلیون تومانی.

تور ارزان قطر: تور جام جهانی قطر، 140 میلیون!، بلیت جایگاه ویژه 70 میلیون تومان

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، هنوز مجوزی برای آژانس های مسافرتی برای فروش بلیت رقابت های جام جهانی صادر نشده است. با این حال بعضی از آژانس ها از حالا برای بلیت فروشی و تور جام جهانی قطر دست به کار شده اند. تورهای 50 میلیون تومانی تا 137 میلیون تومانی.

حدود هشت ماه دیگر تا جام جهانی قطر مانده است. خرید بلیت برای دیدنی بازی های جام جهانی برای ایرانیان اما چندان کار راحتی نیست. در حال حاضر فقط کسانی می توانند بلیت بخرند که ویزا کارت و کردیت کارت های بین المللی داشته باشند.

مرحله دوم بلیت فروشی فیفا از روز گذشته، 16 فروردین شروع شد. فروش بلیت جام جهانی قطر به وسیله فیفا تا ساعت 13:30 هشتم اردیبهشت ادامه دارد.

هزینه تور جام جهانی قطر چند؟

محمد میرانی، رئیس کمسیون گردشگری و عضو هیأت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و قطر به تجارت نیوز می گوید: در صورت صدور مجوز برای تورهای جام جهانی، ایرانیان می توانند با 100 میلیون تومان بازی های ایران را در یک تور 13 روزه دیدن نمایند.

این در حالی است که در حال حاضر هم بعضی آژانس های هواپیمایی، تورهای جام جهانی قطر را پیش فروش می نمایند. هزینه آن هم بستگی به تعداد بازی مورد نظر و تور دارد.

مسئول فروش یکی از این آژانس ها می گوید: تور سه روزه، هفت روزه و 11 روزه برای جام جهانی قطر داریم. هزینه تور سه روزه، دو هزار و 800 دلار، هفت روزه سه هزار و 800 دلار و تور جام جهانی 11 روزه چهار هزار و 800 دلار می گردد.

به عبارتی با نرخ فعلی دلار، تور سه روزه حدود 79 میلیون تومان، تور هفت روزه 108 میلیون تومان و تور 11 روزه حدود 137 میلیون تومان می گردد.

او می گوید: برای اطمینان خاطر خریدار تور، قرارداد هم می بندیم. البته نصف هزینه تور زمان قرارداد باید پرداخت گردد. تور جام جهانی قطر هم شامل پرواز، هتل، بلیت، ترانسفر می گردد. از هتل تا ورزشگاه نیز بر عهده ماست. هتل های تور نیز چهار ستاره هستند.

یکی دیگر از آژانس های هواپیمایی، می گوید تور جام جهانی را 50 میلیون تومان می فروشد. بعضی از آژانس ها نیز با وجود تبلیغات در سایت ها می گویند: هنوز مجوز نگرفته ایم اما نام شما در فهرست ثبت می گردد و در اولین فرصت برای تور جام جهانی شما را خبردار می کنیم.

مجوز برای تور جام جهانی صادر نشده

میرانی اما درباره فروش تور جام جهانی هشدار می دهد و می گوید: تا به امروز هیچ شرکت و آژانس هواپیمایی ایرانی حق فروش بلیت و تور جهانی را نگرفته است. تنها افرادی پیروز به ثبت نام بلیت بازی ها شدند که پیش تر به وسیله سایت فیفا اقدام کردند.

عضو هیأت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و قطر به تجارت نیوز ادامه می دهد: هزینه خرید بلیت سه بازی ایران به وسیله فیفا برای ایرانیان در جایگاه میانه، حدود 20 میلیون تومان می گردد. البته آنها که کارت بانکی بین المللی دارند امکان خرید بلیت از فیفا را دارند.

هزینه دیدنی سه بازی ایران به وسیله فیفا

او می گوید: هزینه بلیت بستگی به جایگاه جایگاه دارد. بلیت سه بازی از سطح یک حدود چهار میلیون تومان و در جایگاه ویژه حدود 70 میلیون تومان می گردد.

اما علاقمندان به دیدنی حضوری فوتبال علاوه بر بلیت، باید هزینه پرواز، هتل و… را نیز در نظر بگیرند. میرانی در این مورد می گوید: اگر ایرانیان به وسیله خرید مستقیم بلیت از فیفا اقدام نمایند، با هتل، پرواز و سایر خدمات حدود 170 میلیون تومان باید هزینه نمایند.

به عبارتی یعنی بیش از 40 برابر حداقل دستمزد 1401. هزینه ای که برای بعضی از علاقمندان به فوتبال قابل پرداخت نیست و دیدنی حضوری بازی های جام جهانی برای آنها رویایی است دست نیافتنی. (حداقل دستمزد 1401، چهار میلیون و 179 هزار تومان)

رئیس کمسیون گردشگری و عضو هیأت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و قطر می گوید با صدور مجوز تور جام جهانی برای آژانس های هواپیمایی این هزینه برای علاقمندان به فوتبال حدود 100 میلیون تومان می گردد.

تجارت نیوز

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 خرداد 1401 بروزرسانی: 3 خرداد 1401 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1991

به "تور ارزان قطر: تور جام جهانی قطر، 140 میلیون!، بلیت جایگاه ویژه 70 میلیون تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان قطر: تور جام جهانی قطر، 140 میلیون!، بلیت جایگاه ویژه 70 میلیون تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید