اگر بسته اینترنت شما زود تمام می گردد این مطلب را بخوانید

به گزارش مجله بوشهری ها، با استفاده از یک نرم افزار می توانید جزئیات فعالیت های اینترنتی و همچنین میزان مصرف اینترنت خود را مشاهده کنید.

اگر بسته اینترنت شما زود تمام می گردد این مطلب را بخوانید

حتماً برای شماهم پیش آمده که به صورت ناگهانی بسته اینترنت تلفن همراه یا اینترنت ثابت تان تمام شده درحالی که هنوز چند روز به تاریخ انتها بسته اینترنتی شما زمان باقی مانده است.

به گزارش ایران، اگر می خواهید دیگر با چنین شرایطی روبرو نشوید و کنترل کافی بر میزان مصرف خود یا سایر اعضای خانواده داشته باشید باید از نرم افزار های مختلفی که به این منظور طراحی شده اند یاری بگیرید.

در این زمینه نرم افزار های زیادی وجود دارد که یکی از پرکاربردترین آن ها نرم افزار SeriousBit NetBalancer است؛ یک نرم افزار که مدیریت کننده حرفه ای مصرف و فعالیت های اینترنتی شماست و دیگر با مشکل تمام شدن اینترنت قبل از موعد معین، روبرو نخواهید شد.

با استفاده از این نرم افزار می توانید جزئیات فعالیت های اینترنتی و همچنین میزان مصرف اینترنت خود را مشاهده کنید. ازسوی دیگر می توانید مصرف و ترافیک خود را محدود و برنامه ریزی کنید تا اینترنت شما بی دلیل و فقط برای وب گردی های بی هدف، مصرف نشود. از ویژگی های این نرم افزار می توان به مشخص محدودیت ترافیکی برای پردازش ها و کار های مختلف دانلود و آپلود اشاره نمود.

مدیریت مصرف هر یک از کاربران، کنترل کامل ترافیک در حال مصرف اینترنت شما و همچنین متعادل کردن مصرف کاربران در شبکه های کامپیوتری از دیگر مزایای این نرم افزار به شمار می رود. با یاری این نرم افزار همچنین می توانید برای ترافیک جهانی، محدودیت مشخص کنید و همچنین شاهد نمایش حرفه ای و اختصاصی ترافیک و شرایط شبکه باشید.

این نرم افزار حالت های مختلف High, Normal, Low, Block, Ignore, Limit, Drop, Delay دارد پس در هر حالتی می توان از آن بهره گرفت. از دیگر ویژگی های این نرم افزار، قابلیت رمزگذاری تمامی تنظیمات، پشتیبانی نسخه 6 آی پی ها و نیز پشتیبانی از نسخه های 64 بیتی ویندوز است. گراف های ویژه و اختصاصی نمایش فعالیت های اینترنتی و همچنین نمایش جزئیات مصرف هر یک از کاربران به صورت داده های دریافتی و ارسالی هم از دیگر مزایای این نرم افزار است.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1101

به "اگر بسته اینترنت شما زود تمام می گردد این مطلب را بخوانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر بسته اینترنت شما زود تمام می گردد این مطلب را بخوانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید