اوجی: سهمیه بنزین جبرانی برای مردم در نظر گرفته می گردد

به گزارش مجله بوشهری ها، وزیر نفت گفت: با هماهنگی رئیس جمهور سهمیه بنزین ویژه ای به منظور جبران اختلال رسانی سوخت در روزهای اخیر برای مردم در نظر گرفته می گردد.

اوجی: سهمیه بنزین جبرانی برای مردم در نظر گرفته می گردد

به گزارش وزارت نفت، جواد اوجی پس از نشست با مدیران عامل شرکت ملی پالایش و پخش و شرکت پخش فراورده های نفتی ایران با بیان اینکه تا کنون بالغ بر 3700 جایگاه در سراسر کشور دوباره فعال شده است و مردم می توانند با سهمیه آزاد فرایند سوختگیری را انجام دهند، گفت: بعلاوه 800 جایگاه به سامانه هوشمند سوخت متصل شده است.

وی با بیان اینکه ظرف یک تا دو روز آینده همه جایگاه های سوخت کشور به سامانه متصل می شوند، گفت: هیچ خلل و مسئله ای در سهمیه کارت ها اتفاق نیفتاده وسهمیه سوخت همه افراد پایدار است.

وزیر نفت با بیان اینکه مدیران استانی در مورد جایگاه های فعال شده گزارشاتی را اعلام نموده اند و همه کوشش می نمایند که سایر جایگاه هایی که به سامانه هوشمند متصل نشدند نیز طی یکی و دو روز آینده متصل شوند، اظهار کرد: 55 هزار نازل عملیات سوخت گیری در کشور وجود دارد لذا انجام فرایند زمانبر است.

اوجی با تاکید بر اینکه شرایط ذخایر سوخت خوب است و هیچ مسئله ای در تامین سوخت نداریم، گفت: جایگاه های بین راهی نیز پایدار هستند و با تدابیری خوبی که اندیشیده شده سوخت رسانی برای ناوگان حمل و نقل سنگین در بحث اتوبوسرانی و ماشین های سنگین در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه انشاالله هرچه سریع تر این اخلال رفع می گردد و با تدابیری که در شرکت ملی پخش در حال اجرا است دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نخواهیم بود، گفت: ضروری است که دوستان بازنگری عمیقی روی سامانه داشته باشند.

منبع: فرارو
انتشار: 21 تیر 1401 بروزرسانی: 21 تیر 1401 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 2037

به "اوجی: سهمیه بنزین جبرانی برای مردم در نظر گرفته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوجی: سهمیه بنزین جبرانی برای مردم در نظر گرفته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید