اخبار مجلس

جوابیه سازمان برنامه و بودجه به خبر، بی مهری به دانشگاه ها با لایحه سال 1400 ، مقایسه میزان اعتبارات برنامه های وزارت علوم و بهداشت صحیح نیست

سازمان برنامه و بودجه کشور در پی انتشار خبری مبنی بر بی مهری به دانشگاه ها با لایحه سال 1400/ فعالیت های پژوهشی با اعتبار تخصیص یافته دو سوم کاهش می یابد، جوابیه ای صادر کرد.

3 بهمن 1399

خبرنگاران ارائه خدمات غیرضروری چشم پزشکی در استانهای خراسان متوقف شد

مشهد- خبرنگاران- رییس انجمن چشم پزشکی خراسان گفت: پزشکان متخصص چشم در استانهای خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی همزمان با تشدید اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از روز نخست آذر ماه آینده ارائه خدمات جراحی غیرضروری و زیبایی مرتبط...

29 آذر 1399

خبرنگاران قالیباف، شهادت سردار سرتیپ پاسدار صحرائی را تسلیت گفت

تهران- خبرنگاران- رئیس مجلس شورای اسلامی در پی شهادت جانباز سرافراز سردار سرتیپ پاسدار شهید حاج رمضانعلی صحرائی، پیام تسلیتی صادر کرد.

17 آذر 1399

خبرنگاران آخرین گام برای تکمیل خط ریلی تهران - ورامین برداشته شد

تهران- خبرنگاران- فرماندار ورامین گفت: با معین تکلیف سه معارض باقی مانده در اجرای خط ریلی قطار شهری ورامین - قرچک - تهران، آخرین گام ها برای فعال شدن دوباره این طرح در حوزه شهرستان برداشته شد.

15 آبان 1399

خبرنگاران کوتاهی مدیران قزوین در جذب تسهیلات کرونا قابل بخشش نیست

قزوین - خبرنگاران - نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط مالی کنونی و تعطیلی و خسارت تعداد زیادی از مشاغل و کسب و کارها، کوتاهی و قصور مدیران بانکی یا دستگاه های اجرایی استان در جذب تسهیلات کرونا قابل بخشش نیست.

26 مهر 1399

جولان مافیای کنکور در کرمان

بچه ها یازده سال در مدرسه درس می خوانند و سال دوازدهم برای سرنوشت شان می جنگند. این روندی است که تا به حال بار ها معلمان، کارشناسان و حتی وزرای آموزش وپرورش درباره آن گلایه نموده اند و هر بار هم همه چیز به اینجا ختم شده: زورمان به مافیای کنکور نمی رسد.

20 شهریور 1399

نحوه اجرای سند نقشه جامع علمی کشور تا انتها برنامه ششم توسعه معین شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: سند نقشه جامع علمی کشور طبق مواد 64 و 65 قانون باید تا پایان برنامه ششم توسعه برنامه ریزی شده و نحوه اجرای آن تعیین شود.

5 شهریور 1399

حکم جدید قالیباف ؛ این بار برای یک چهره مطرح سینمایی

رییس مجلس سیدمحمود رضوی را به عنوان مشاور فرهنگی و هنری خود منصوب کرد.

25 مرداد 1399

تذکر شورا به شهردار تهران ، جزئیات توافق با ارتش درباره پادگان 06 اعلام گردد

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم اعلام جزئیات توافقنامه شهرداری تهران و ارتش در مورد پادگان 06 و قرار دریافت این جزئیات در اختیار اعضای شورا تاکید نمود.

20 مرداد 1399

خبرنگاران 27 خانه ورزش روستایی در خراسان جنوبی تجهیز می گردد

بیرجند - خبرنگاران - مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: با توجه به فرارسیدن دهه کرامت 27 خانه ورزش روستایی در استان تجهیز و راه اندازی می گردد.

17 مرداد 1399

استاندار: نهضت سرمایه گذاری گردشگری در قزوین راه اندازی گردد

راهنمایی الله جمالی پور استاندار قزوین پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 در جلسه کارگروه مالی، اشتغال و سرمایه گذاری استان تاکید نمود: طرح های سرمایه گذاری مورد احتیاج استان مانند احداث هتل و مراکز اقامتی باید با ایجاد مشوق ها و تسهیلگری سریع تر راه اندازی و اجرا...

20 تیر 1399

اعلام زمان ارسال پیامک به بنگاه های آسیب دیده از کرونا

خبرنگاران: رییس کل بانک مرکزی درباره تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده از کرونا توضیحاتی رائه کرد.

10 تیر 1399

خبرنگاران ساختمان بیمارستان بشرویه تا انتها سال جاری تکمیل می گردد

بیرجند - خبرنگاران - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی در بازدید از پروژه ساخت بیمارستان بشرویه، از مسوولان خواست با تهیه برنامه زمان بندی، عملیات عمرانی را تا خاتمه سال جاری به اتمام برسانند.

7 تیر 1399

ترامپ: زمان فعالیت مجدد اقتصادی آمریکا با تصمیم من است نه فرمانداران ایالتی!

رئیس جمهور آمریکا دوشنبه شب به وقت تهران از سرگیری مجدد فعالیت بخشهای اقتصادی آمریکا را منوط به تصمیم خود دانست.

17 خرداد 1399

آخرین آمار بازرسی اصناف در ایام نوروز در اصفهان

خبرنگاران/اصفهان مدیر نظارت و بازرسی اصناف استان اصفهان با اشاره به پلمب 811 واحد صنفی غیرضرور در استان، گفت: متاسفانه به دلیل بعضی تصمیمات، امروز کسبه و اصناف بلاتکلیف هستند، در این شرایط اقدام به بازگشایی واحد صنفی خود می نمایند.

7 خرداد 1399

خبرنگاران الزرفی: برگزاری انتخابات زودهنگام در عراق اولویت است

بغداد - خبرنگاران - عدنان الزرفی، نخست وزیر مکلف عراق بار دیگر بر اولویت قرار دادن برگزاری انتخابات زودهنگام در صورت کسب رای اعتماد از مجلس و تشکیل دولت تاکید نمود.

6 خرداد 1399

پکن: امضای پیمان تایوان توسط ترامپ را تلافی می کنیم

امضای پیمان تایوان برای ارتقای جایگاه جهانی این جزیره توسط رئیس جمهوری آمریکا، باعث خشم چین شده است.

27 اردیبهشت 1399

تاریک خانه ای به نام ستاد تدبیر ، استانداری خراسان رضوی شفاف سازی کند

استانداری خراسان رضوی ستادی دارد به نام تدبیر؛ که در آن مسئولان ارشد استان دور هم جمع می شوند تا به حل و فصل مسائل بپردازند، اما گویا این بار برای تکمیل قطعات پازل ارتفاعات جنوبی مشهد هم داستان شده اند.

26 اردیبهشت 1399

جزئیات سهمیه و زمان واریز بنزین نوروزی به کارت های سوخت ، همه چیز بستگی به کرونا دارد

سخنگوی دولت گفت: دولت تلاش می کند سهمیه بنزین نوروزی را در صورت تصویب نهایی، برای فرصتی مناسبت تر و بعد از شکست کرونا به کارت های سوخت واریز و مورد استفاده قرار گیرد.

7 اردیبهشت 1399

صبح امروز رئیس مجلس راهی سوریه شد

رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز در راس هیئتی راهی سوریه شد.

11 فروردین 1399
تعداد: (31)