اخبار مجلس

نگاه غلط روزگار صنعت فارس را سیاه نموده است

خبرنگاران/فارس نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی دلایل افت صنعت در استان فارس را برشمرد و گفت: نگاه غلط و منفعت طلبانه صنعت استان فارس را به خاک سیاه نشاند.

5 دی 1400

سوسوی بی جان چراغ سبز بورس!

حدود یک هفته از معرفی بسته حمایتی دولت از بازار سرمایه در قالب 10 مصوبه که طی آن قرار است نقدینگی جدیدی وارد این بازار شود گذشته است، مصوباتی که هرچند باعث شدند چراغ سبز بورس بعد از مدت ها روشن شود اما عمر آن چندان طولانی نبود.

31 خرداد 1400

فاجعه هند در بیمارستان های ایران؟

شرایط کرونایی کشور همچنان بحرانی و خطرناک است، به طوری که ظرفیت تخت های بیمارستانی برای پذیرش بیماران کووید 19، تکمیل شده و تخت خالی وجود ندارد. آن طور که از صحبت های مسئولان بیمارستانی در بخش دولتی می توان استنباط کرد، این است که مجبورند بعضی بیماران...

5 خرداد 1400

وزیر امور خارجه پاکستان وارد تهران شد

تهران (پانا) - شاه محمود قریشی، وزیر امور خارجه پاکستان وارد تهران شد.

1 خرداد 1400

وام 150 میلیونی برای مسکن میلیاردی

وزارت راه و شهرسازی، دو روز پیش تفاهمنامه ای تحت عنوان ساخت 50 هزار واحد مسکونی ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد با حضور یک بانک قرض الحسنه امضا کرد. تفاهمنامه ای که در قالب آن قرار است 150 میلیون تومان وام کم بهره به واجدان شرایط پرداخت گردد. بر اساس این تفاهمنامه...

14 اردیبهشت 1400

کم و کاستی های قانون آب و نگرانی هایی که درباره آن وجود دارد

امروز 22 مارس (دوم فروردین ماه) به عنوان روز دنیای آب نامگذاری شده است. موضوع آب همیشه به عنوان یکی از موضوعات مهم در دنیا و در کشور ما مطرح بوده است و اخیرا نیز در ایران وزارت نیرو از پیش نویس قانون آب رونمایی نموده است؛ پیش نویسی که علاوه بر کاستی ها، نگرانی...

17 فروردین 1400

علت بروزرسانی نشدن حقوق مدیران صندوق بازنشستگی در سامانه شفافیت چیست؟ خبرنگاران

52 نفر از نمایندگان طی سوالی از وزیر تعاون تصریح کردند که علت عدم حذف (بروزرسانی) میزان حقوق و مزایای دریافتی مدیران و اعضا هیات مدیره های شرکت های زیر مجموعه از روی سامانه شفافیت چیست؟

11 فروردین 1400

نمایندگان درباره قانون انتخابات شورا های اسلامی شهر ها چه گفتند؟ ، آیا این قانون به انتخابات سال آینده خواهد رسید

نمایندگان مجلس با کلیات طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شورا های اسلامی کشور موافقت کردند.

28 بهمن 1399

نتایج نهایی پذیرفته شدگان بدون آزمون مقطع ارشد فردا اعلام می شود

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی پذیرش در دوره کارشناسی ارشد، بر اساس سوابق تحصیلی برای سال تحصیلی 1399 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تا فردا خبر داد.

21 بهمن 1399

نوبخت: علی رغم تلاش های دشمن، هزینه طرح های عمرانی را تامین می کنیم

تهران (پانا)- محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد که علی رغم تلاش های دشمن، هزینه طرح های عمرانی را تامین کرده و هر هفته آنها را افتتاح می کنیم.

9 بهمن 1399

جوابیه سازمان برنامه و بودجه به خبر، بی مهری به دانشگاه ها با لایحه سال 1400 ، مقایسه میزان اعتبارات برنامه های وزارت علوم و بهداشت صحیح نیست

سازمان برنامه و بودجه کشور در پی انتشار خبری مبنی بر بی مهری به دانشگاه ها با لایحه سال 1400/ فعالیت های پژوهشی با اعتبار تخصیص یافته دو سوم کاهش می یابد، جوابیه ای صادر کرد.

3 بهمن 1399

خبرنگاران ارائه خدمات غیرضروری چشم پزشکی در استانهای خراسان متوقف شد

مشهد- خبرنگاران- رییس انجمن چشم پزشکی خراسان گفت: پزشکان متخصص چشم در استانهای خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی همزمان با تشدید اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از روز نخست آذر ماه آینده ارائه خدمات جراحی غیرضروری و زیبایی مرتبط...

29 آذر 1399

خبرنگاران قالیباف، شهادت سردار سرتیپ پاسدار صحرائی را تسلیت گفت

تهران- خبرنگاران- رئیس مجلس شورای اسلامی در پی شهادت جانباز سرافراز سردار سرتیپ پاسدار شهید حاج رمضانعلی صحرائی، پیام تسلیتی صادر کرد.

17 آذر 1399

خبرنگاران آخرین گام برای تکمیل خط ریلی تهران - ورامین برداشته شد

تهران- خبرنگاران- فرماندار ورامین گفت: با معین تکلیف سه معارض باقی مانده در اجرای خط ریلی قطار شهری ورامین - قرچک - تهران، آخرین گام ها برای فعال شدن دوباره این طرح در حوزه شهرستان برداشته شد.

15 آبان 1399

خبرنگاران کوتاهی مدیران قزوین در جذب تسهیلات کرونا قابل بخشش نیست

قزوین - خبرنگاران - نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط مالی کنونی و تعطیلی و خسارت تعداد زیادی از مشاغل و کسب و کارها، کوتاهی و قصور مدیران بانکی یا دستگاه های اجرایی استان در جذب تسهیلات کرونا قابل بخشش نیست.

26 مهر 1399

جولان مافیای کنکور در کرمان

بچه ها یازده سال در مدرسه درس می خوانند و سال دوازدهم برای سرنوشت شان می جنگند. این روندی است که تا به حال بار ها معلمان، کارشناسان و حتی وزرای آموزش وپرورش درباره آن گلایه نموده اند و هر بار هم همه چیز به اینجا ختم شده: زورمان به مافیای کنکور نمی رسد.

20 شهریور 1399

نحوه اجرای سند نقشه جامع علمی کشور تا انتها برنامه ششم توسعه معین شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: سند نقشه جامع علمی کشور طبق مواد 64 و 65 قانون باید تا پایان برنامه ششم توسعه برنامه ریزی شده و نحوه اجرای آن تعیین شود.

5 شهریور 1399

حکم جدید قالیباف ؛ این بار برای یک چهره مطرح سینمایی

رییس مجلس سیدمحمود رضوی را به عنوان مشاور فرهنگی و هنری خود منصوب کرد.

25 مرداد 1399

تذکر شورا به شهردار تهران ، جزئیات توافق با ارتش درباره پادگان 06 اعلام گردد

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم اعلام جزئیات توافقنامه شهرداری تهران و ارتش در مورد پادگان 06 و قرار دریافت این جزئیات در اختیار اعضای شورا تاکید نمود.

20 مرداد 1399

خبرنگاران 27 خانه ورزش روستایی در خراسان جنوبی تجهیز می گردد

بیرجند - خبرنگاران - مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: با توجه به فرارسیدن دهه کرامت 27 خانه ورزش روستایی در استان تجهیز و راه اندازی می گردد.

17 مرداد 1399
تعداد: (41)