پژمان جمشیدی جای چه کسی را تنگ نموده است؟

به گزارش مجله بوشهری ها، اصغر نقی زاده که بیشتر سابقه حضور در سریال های جنگی و انقلابی را در کارنامه خود دارد، درباره حضورش در سریال زیرخاکی گفت: آقای نصیری نیا مدیرتولید سریال آچمز به کارگردانی آقای مهرداد خوشبخت بودند. برای بازی در آن سریال صحبت هایی با من داشتند که البته به انتها نرسید. خردادماه سال گذشته بود که با من تماس گرفتند و گفتند که آقای جلیل سامان می خواهد یک سریال کمدی بسازد.

پژمان جمشیدی جای چه کسی را تنگ نموده است؟

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به این که پیش از این تجربه همکاری با جلیل سامان را نداشته است، عنوان نمود: بعد از صحبت های اولیه و خواندن فیلمنامه، اگر اشتباه نکنم از اواخر شهریور ماه بود که من جلوی دوربین رفتم و بازی من در این مجموعه تا آخرین روز پاییز 1398 طول کشید. من در سریال زیرخاکی نقش یک شخصیت انقلابی را بازی می کنم که با حوادث انقلاب پیوند خورده است و به موازات فرایند سریال، تا سال 58 در داستان حضور دارد و بعد از غائله کردستان به آنجا می رود.

وی گفت: تقریباً همه سکانس های من در زیرخاکی با پژمان جمشیدی که ایفاگر نقش اول سریال است، رقم خورد. بنابراین ارتباطی با سایر بازیگران یا بخش های دیگر کار نداشتم. طبیعی است که کل فیلمنامه را هم نخواندم، اما آن چه مشخص است آقای سامان فیلمسازی است که کارش را درست انجام می دهد و برای هر سکانس وقت و انرژی می گذارد. از آن کارگردان های به اصطلاح بزن دررو نیست که دوربین را بکارد و سریع کار را پیش ببرد.

بازیگر سریال زیر خاکی اضافه کرد: برای این که نتیجه زحمت ایشان و سایر عوامل را ببینیم باید تا سرانجام پخش سریال صبر کنیم، چون من نمی توانم صرفاً سکانس های مربوط به خودم را معیار قضاوت کیفیت کلی مجموعه کنم. یک فیلم سینمایی یا سریال تلویزیونی مثل یک سیستم یا یک ماشین است که همه اجزای آن در ارتباط با یکدیگر باید خوب کارکنند.

نقی زاده عنوان نمود: شیوه کار من در بازیگری این است که سعی می کنم بدون این که تحت تأثیر بازیگران روبه روی خودم قرار بگیرم کارم را درست انجام دهم. من در سینما با بازیگران مشهور زیادی همبازی بوده ام. از فخری خوروش و ابوالفضل پورعرب در مردی از جنس بلور تا پرویز پرستویی در آژانس شیشه ای و خسرو شکیبایی در دست های خالی و ... این که کیفیت کار سایر بازیگران چگونه است را کارگردان مشخص می نماید.

وی اضافه کرد: بعد از سی وهشت سال تجربه بازیگری، دیگر دنبال توجه رسانه ای و جشنواره ها و تقدیرها و تحسین ها نیستم و این گونه موارد را متعلق به جوان ها می دانم.

بازیگر سریال زیرخاکی درباره تجربه همبازی شدن با پژمان جمشیدی نیز عنوان نمود: آقای جمشیدی بازیگر حرفه ای، خوب و متواضعی است که همان گونه که اشاره کردم او هم کار خودش را می نماید. این که ایشان از یک حوزه دیگر وارد بازیگری شده یک مسئله شخصی است و نباید معیار قضاوت قرار بگیرد. مگر جای کسی را تنگ نموده و یا به زور به کارگردانان و تهیه کننده ها می گوید که او را سر کار ببرند؟!

منبع: فرارو
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 927

به "پژمان جمشیدی جای چه کسی را تنگ نموده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پژمان جمشیدی جای چه کسی را تنگ نموده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید