میهمان خارجی بعدی حسن یزدانی چه کسی است؟

به گزارش مجله بوشهری ها، بعد از باجرانگ هندی، احتمال اینکه کشتی گیر خارجی دیگری پیش از دنیای 2022 برای برپایی کمپ تمرینی به سالن قهرمان دنیا و المپیک در لپوصحرای جویبار بیاید، وجود دارد.

میهمان خارجی بعدی حسن یزدانی چه کسی است؟

به گزارش خبرنگاران، اسفند ماه گذشته باجرانگ هندی، مدعی عنوان دار وزن 65 کیلوگرم به استان مازندران آمد تا در سالن کشتی مجموعه ورزشی حسن یزدانی که به تازگی در لپوصحرای جویبار افتتاح شده است، تمریناتش را دنبال کند.

حسن یزدانی خودش نیز چند روزی در کنار باجرانگ بود و در حالی که کشتی گیر هندی میهمانش بود، از او به برترین شکل ممکن پذیرایی کرد و سپس به اردوی تیم ملی آزاد که برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا استارت خورد، ملحق شد. باجرانگ البته در مازندران ماند و زیر نظر مربیان این استان و همراه با کشتی گیران مازندرانی تمریناتش را دنبال کرد.

او اولین میهمان خارجی مجموعه ورزشی قهرمان کشتی دنیا و المپیک بود. حسن یزدانی احتمال اینکه پیش از مسابقات دنیای 2022 صربستان، باز هم کشتی گیران خارجی دیگری برای برپایی کمپ تمرینی به لپوصحرا بیایند را رد نمی کند.

این احتمال وجود دارد که با توجه به در پیش بودن دو رویداد مسابقات دنیای و بازی های آسیایی در سال 2022 برای آسیایی ها در فاصله ای اندک، کشتی گیران آسیایی برای کسب آمادگی بیشتر علاقمند به برپایی کمپ تمرینی در استان مازندران و در سالن حسن یزدانی باشند، حتی اگر دارنده دو مدال طلا و نقره المپیک خودش در اردوی تیم ملی هم باشد، باز هم در فاصله دو اردو به جویبار و سالنش بازخواهد گشت و کشتی گیران زیادی در دنیا دوست دارند حتی برای چند روز در کنار قهرمان ایرانی تمرین نمایند.

حسن یزدانی بعد از شکست دیوید تیلور آمریکایی و کسب نشان طلای دنیا در سال 2021، هنوز در هیچ میدانی روی تشک نرفته و به نظر می رسد بازگشت او به تشک، در یکی از مسابقات رنکینگ اتحادیه دنیای در خرداد ماه باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 2022

به "میهمان خارجی بعدی حسن یزدانی چه کسی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میهمان خارجی بعدی حسن یزدانی چه کسی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید