معرفی برندگان جایزه عکاسی میفا

به گزارش مجله بوشهری ها، مسابقه دنیای میفا 2020 که در میان عکاسان سراسر دنیا برگزار می گردد، سال جاری 2 زن عکاس را به عنوان برندگان اصلی خود برگزید.

معرفی برندگان جایزه عکاسی میفا

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران به نقل از سایت جایزه، جوایز بین المللی عکس مسکو که با نام میفا برگزار می گردد در 2 بخش حرفه ای و دانشجویی برندگان سال 2020 خود را معرفی کرد.

این رقابت که سال جاری هفتمین دوره خود را برگزار کرد با برگزاری فراخوان دنیای با اقبال هنرمندانی از 104 کشور دنیا روبه رو شد و عکاسانی از افغانستان تا زامبیا و هر یک از زاویه دیدگاه منحصر به فرد خود، در آن شرکت کردند.

این جایزه عکاسی که مرکز آن در مسکو واقع است، به ریاست بنیانگذار خود حسین فرمانی از گروه فرمانی برگزار می گردد.

برندگان سال جاری شامل ایزابل تاباچی برای عکسی با عنوان کامچاتکا: به سمت پرتگاه زمین به عنوان برنده جایزه عکاس سال انتخاب شد. این جایزه برترین جایزه در بخش حرفه ای این رقابت است. این پروژه نشان دهنده لحظه ای از شبه جزیره ناشناخته کامچاتکا به عنوان سرزمینی همیشه در حال تغییر با طبیعت بکر در شرق دور روسیه ست. تاباچی علاوه بر این جایزه 3 هزار دلاری یک جایزه 3 هزار دلاری نیز برای اهدا به یک خیریه به انتخاب وی را از آن خود کرد.

در بخش دانشجویی / آماتور نیز کارولاین اشنایدر به عنوان استعداد جدید سال انتخاب شد. او این جایزه را برای مجموعه پرتره هایی با عنوان گلابی ها در بعدازظهر از آن خود کرد و علاوه بر تندیس این رقابت، یک جایزه نقدی 2 هزار دلاری و یک جایزه 2 هزار دلاری برای اهدا به خیریه به انتخاب وی، دریافت کرد.

هر یک از برندگان صندلی اول بخش های مختلف این رقابت نیز یک جایزه نقدی 100 دلاری دریافت می نمایند و یک جایزه به همان میزان نیز به خیریه ای به انتخاب خودشان اهدا می گردد.

همه برندگان گواهینامه رقابت را دریافت می نمایند و آثار همه آن ها نیز قابل مشاهده در گالری برندگان در وب سایت MIFA است.

به جز برندگان اصلی در مجموع سال جاری 40 عکاس در 2 بخش در صندلی اول و دوم قرار گرفتند. آثار همه این عکاسان در آرتل گالری کافه در مینسک بلاروس در معرض دید عموم قرار می گیرد.

این نمایشگاه از 12 سپتامبر درهایش را به روی علاقه مندان می گشاید.

فرمانی بنیانگذار فضای هنری هشت چشمه در کاشان نیز هست که از سال 1985 با برپایی مسابقه و نمایشگاه های عکاسی، در این زمینه فعالیت دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1010

به "معرفی برندگان جایزه عکاسی میفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی برندگان جایزه عکاسی میفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید