قلعه نویی: با من مشکل دارند نه تیم هایم

به گزارش مجله بوشهری ها، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در خصوص تصمیم های گرفته شده علیه این تیم اعتراض کرد.

قلعه نویی: با من مشکل دارند نه تیم هایم

به گزارش ایسنا ، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال گل گهر در نشست خبری پیش از دیدار با پیکان حاضر شد و اظهار کرد: پیش از مسائل فنی می خواهم درباره دو موضوع صحبت کنم؛ یکی مظلومیت تیم فوتبال گل گهر سیرجان که در این چند سال هدایت آن را بر عهده داشتم، فراز و نشیب های زیادی دیدم، تلخی و شادی های زیادی دیدم و باید یک حلالیت از تیم گل گهر و مردم خوب سیرجان بخواهم که همه اذیت هایی که در این چند ساله متحمل شده اند به خاطر من بوده زیرا مسئولیت این تیم بر عهده من بوده است. در تیم های دیگر نیز این رخ داده بود و این کارها را به خاطر شخص امیر قلعه نویی انجام داده اند این اتفاقات مظلومیت گل گهر را نشان می دهد. مردم و مدیریت گل گهر من را حلال کنند که لطمه هایی که می خورند به خاطر وجود من در این تیم است.

وی ادامه داد: علی علیزاده که برایش آرزوی سلامتی می کنم نماد غیرت دیگر بازیکنان بود که با آن شرایط برای ما بازی کرد البته او نماد تیم ماست زیرا من مطمئنم اگر بازیکن دیگری نیز دچار آن مصدومیت ها می شد، باز هم با آن شرایط برای ما بازی می کرد. این نشان می دهد که تیم ما معرفت زیادی دارد. اشتباهات داوری تا محرومیت هایی که علیه ما صورت می گیرد، مظلومیت تیم ما را نشان می دهد. تا می آییم خودمان را درست کنیم، کمر ما را می شکنند. در تاریخ فوتبال نبوده که چه در داخل و چه در خارج، یک تیم را اذیت کرده باشند. حرف هم می زنیم، می گویند اشتباه است. وقتی اشتباه تکرار می شود، یعنی تصمیم گرفته شده و این اتفاقات پشت هم رخ داده است. بازیکنان من نماد معرفت شده اند.

سرمربی گل گهر درباره دیدار با پیکان عنوان کرد: پیکان تیم سازنده و خوبی است و مربی با دانشی است. بازی سختی داریم. در این چند روز بیشتر درباره مسائل روحی و روانی صحبت کردیم تا مسائل فنی. اگر این اتفاقات برای تیم های دیگر می افتاد، الان در رده آخر بودند. لطف خداست که پابرجا مانده ایم.

منبع: فرارو
انتشار: 19 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1401 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1985

به "قلعه نویی: با من مشکل دارند نه تیم هایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: با من مشکل دارند نه تیم هایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید