ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 18 تا 19 در شبانه روز گذشته

به گزارش مجله بوشهری ها، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور هراز در مازندران امروز و فردا 10 خرداد از ساعت 8 تا 17 به دلیل و ایمن سازی و اصلاح شیب ترانشه راستا مسدود است و تردد از محورهای سوادکوه و کندوان انجام می گردد.

ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 18 تا 19 در شبانه روز گذشته

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در تبادل نظر با فارس درباره آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، بیان نمود: طبق اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد محور هراز تا ساعت 17 امروز

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور هراز محدوده تونل وانا در استان مازندران امروز و فردا 10 خرداد از ساعت 8 تا 17 به دلیل و ایمن سازی و اصلاح شیب ترانشه راستا و اجرای عملیات نصب گاباریت (تجهیزات ایمنی هشدار محدودیت ارتفاع) در کیلومتر 58 و از کیلومتر 64 تا 65 مسدود است و تردد از محورهای سوادکوه و کندوان انجام می گردد.

ترافیک در آزادراه قز وین-کرج-قزوین

وی اظهار کرد: در حال حاضر تردد در راستا رفت و برگشت آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت و محورهای فیروزکوه و کندوان روان است.

محرابی نیا درباره شرایط جوی جاده های تهران-شمال گفت: در حال حاضر در جاده های تهران-شمال و دیگر جاده های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری خبر د اد.

محور فرعی شمشک-دیزین مسدود است

وی اظهار کرد: در حال حاضر جاده شهداد-نهبندان ، محور خرم آباد-پل دختر، جاده پونل-خلخال، محور رباط پشت بادام - بیاضه در استان یزد، محور دوآب - بلده در استان مازندران، محور فرعی شمشک-دیزین، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان و جاده قزوین-همدان در کیلومتر 110، به دلیل کاهش ایمنی در راستا، مسدود است.

3 آزادراه پرترافیک کشور در شبانه روز گذشته

محرابی نیا توضیح داد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 137 هزار تردد، آزادراه قزوین-کرج با 120 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 120 هزار تردد ثبت شد.

ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 18 تا 19 در شبانه روز گذشته

وی اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2279 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 5.6 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.4 درصد ، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1610

به "ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 18 تا 19 در شبانه روز گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 18 تا 19 در شبانه روز گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید