تذکر شورا به شهردار تهران ، جزئیات توافق با ارتش درباره پادگان 06 اعلام گردد

به گزارش مجله بوشهری ها، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم اعلام جزئیات توافقنامه شهرداری تهران و ارتش در مورد پادگان 06 و قرار دریافت این جزئیات در اختیار اعضای شورا تاکید نمود.

تذکر شورا به شهردار تهران ، جزئیات توافق با ارتش درباره پادگان 06 اعلام گردد

به گزارش مجله بوشهری ها به نقل از ایسنا، محمدجواد حق شناس در تذکری به شهردار تهران در جلسه امروز شورای شهر تهران جهت تشریح جزئیات توافقنامه شهرداری تهران و ارتش در مورد پادگان 06 گفت: این جانب به عنوان نماینده مردم تهران ری و تجریش در دو هفته گذشته درخصوص چگونگی انعقاد توافقنامه شهرداری تهران با ارتش در مورد پادگان 06 در محدوده منطقه 4 تهران و خیابان های پاسداران و بزرگراه شهیدصیاد شیرازی با نگرانی و پرسشهای فراوانی روبرو شده ام.

وی اضافه کرد: در بعضی از این پرسش ها و نگرانی ها اعتراض هایی جدی هم مشاهده می گردد. بنابراین در راستای ایفای وظایف نظارتی و نقش نمایندگی و عضو شورا از شهردار تهران می خواهم در اسرع وقت اطلاعاتی همچون مشروح کامل توافق شهرداری تهران با ارتش جمهوری اسلامی ایران در مورد پادگان 06 در دوره سوم شورای اسلامی شهر را در اختیار این جانب قرار دهد.

رئیس کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به این که ضروری است متن کامل توافقنامه جدید شهرداری تهران و ارتش جمهوری اسلامی ایران همراه با تفاوت های دو قرارداد و مستندات قانونی که منجر به این توافق شده است در اختیار شورا قرار گیرد، اضافه کرد: ارائه توافق های مشابه انجام یافته در مورد پادگانهای نظامی در دوره های مدیریت شهری پیشین مانند قلعه مرغی، جی ، ولایت و ... هم باید در اختیار این جانب قرار گیرد.

وی اظهار کرد: بدیهی است بعد از دریافت این اطلاعات و به اشتراک گذاشتن آن با کارشناسان و صاحب نظرات وافکار عمومی اقدامات قانونی لازم را در مورد دفاع از حقوق شهر و شهروندان پیگیری خواهم کرد. لذا انتظار می رود اطلاعات مورد نظر به صورت کامل، دقیق و همراه با مستندات مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری کشور باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 996

به "تذکر شورا به شهردار تهران ، جزئیات توافق با ارتش درباره پادگان 06 اعلام گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر شورا به شهردار تهران ، جزئیات توافق با ارتش درباره پادگان 06 اعلام گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید