برگزاری امتحانات حضوری دانشگاه امیرکبیر در مراکز استان ها منتفی شد

به گزارش مجله بوشهری ها، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، گفت: با توجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا و نگرانی های دانشگاه به هیچ عنوان بازگشایی خوابگاه نخواهیم داشت و برگزاری امتحانات نیز در مراکز استان ها به صورت حضوری منتفی است.

برگزاری امتحانات حضوری دانشگاه امیرکبیر در مراکز استان ها منتفی شد

حسین کریمیان معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله بوشهری ها درباره نحوه برگزاری کلاس ها و امتحانات این دانشگاه، گفت: این هفته کلاس ها برای تکمیل و برطرف اشکال آموزش دانشجویان صورت می گیرد.

بازگشایی رسمی کلاس نخواهیم داشت

وی اضافه نمود: ما به صورت رسمی بازگشایی کلاس نخواهیم داشت و اساتیدی که می خواهند کلاس هایشان را به صورت مجازی ادامه دهند، می توانند تا دو هفته دیگر تدریس داشته باشند.

برگزاری امتحانات در مراکز استان ها منتفی شده است

کریمیان با بیان اینکه قرار بر بازگشایی خوابگاه ها و برگزاری امتحانات در مراکز استان ها به صورت حضوری بود، گفت: با توجه به شیوع و گسترش ویروس کرونا و نگرانی های دانشگاه به هیچ عنوان بازگشایی خوابگاه نخواهیم داشت و برگزاری امتحانات نیز در مراکز استان ها به صورت حضوری منتفی شده است.

وی گفت: با توجه به شرایط اخیر ویروس کرونا که دوباره حجم زیادی از هموطنان گرفتار این مشکل شده اند امتحانات در تیرماه برگزار خواهد شد و تجدیدنظر می کنیم تا اطلاعیه ای مبنی بر چگونگی برگزاری امتحانات صادر کنیم.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 992

به "برگزاری امتحانات حضوری دانشگاه امیرکبیر در مراکز استان ها منتفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری امتحانات حضوری دانشگاه امیرکبیر در مراکز استان ها منتفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید