برای اعطای میزبانی مسابقات بین المللی کشتی به اردبیل آماده ایم

به گزارش مجله بوشهری ها، به گزارش خبرنگاران، علیرضا دبیر صبح پنجشنبه در دیدار با استاندار اردبیل با بیان اینکه در ورزش اگر هر مبلغی سرمایه گذاری شود ده ها برابر آن را می توان نتیجه گرفت، اظهار کرد: فدراسیون کشتی آماده است هرگونه همکاری و مساعدت مستمر در توسعه ورزش کشتی استان است و آماده واگذاری هرگونه مسابقات ملی و بین المللی به نام شهدای این خطه در استان اردبیل هستیم.

برای اعطای میزبانی مسابقات بین المللی کشتی به اردبیل آماده ایم

وی با بیان اینکه کشتی استان اردبیل زمانی در اوج بوده اما متأسفانه بنا به دلایلی افت فاحشی داشته است، افزود: فدراسیون امروز هم آمادگی انعقاد تفاهم نامه با استانداری اردبیل برای میزبانی این استان از مسابقه بین المللی در سال 1400 دارد و اگر مسئولین استان این آمادگی را داشته باشند فدراسیون مشتاقانه قبول می کند.

رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران خطاب به استاندار اردبیل شرح داد: اگر شما ترتیبی اتخاذ کنید که در شورای برنامه ریزی استان کمک مشخصی به هیأت کشتی استان انجام شود، باعث حل بسکمک از مسائل این رشته ورزشی در استان اردبیل خواهد شد چرا که این رشته در این خطه ریشه دارد و نباید با منیت ها و اختلافات سطحی این ریشه را خشکاند.

دبیر از استاندار اردبیل دعوت کرد تا با حضور در فدراسیون کشتی بیشتر در مورد مسائل کشتی استان اردبیل گفت و گوهای کارشناسی اجرا شده و گره های کور رکود این رشته پر مدال و افتخارآفرین برای دیار سبلان گشوده شود.

آماده کمک به کشتی هستیم / فدراسیون‬ برنامه ارائه کند

استاندار اردبیل نیز در این دیدار با قدردانی از اقدامات فدراسیون کشتی و حضور بیش از یک روزه در استان ها برای بررسی میدانی رشته ورزشی گفت: استعداد کشتی در استان اردبیل در تاریخ این استان به ثبت رسیده و اگر برنامه ریزی مناسبی از سوی هیئت کشتی استان اردبیل و اداره کل ورزش و جوانان صورت بگیرد قطعاً سایر دستگاه های اجرایی نیز پای کار می آیند.

اکبر بهنامجو فراگیر شدن ورزش در جامعه را خواستار شد و افزود: قطعاً ورزش می تواند مسائل و آسیب های اجتماعی را بهتر از خرج بودجه های مالی حل نماید و ما معتقدیم که سرمایه گذاری در ورزش یعنی سرمایه گذاری برای نشاط، شادابی و سلامتی جامعه و برای رسیدن به این هدف برنامه بلند مدت و کارشناسی مورد نیاز است.

بهنام جو در سرانجام گفت: رئیس هیأت کشتی استان برنامه ای را با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان به استانداری ارائه دهد تا ما بر اساس آن برنامه بتوانیم به کشتی استان کمک کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1403

به "برای اعطای میزبانی مسابقات بین المللی کشتی به اردبیل آماده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای اعطای میزبانی مسابقات بین المللی کشتی به اردبیل آماده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید