با این 3 مرحله آسان شیک پوش شوید

به گزارش مجله بوشهری ها، شیک پوشی به معنای این نیست که هرگاه هر لباس جدیدی مد روز شد شما آن را بپوشید. شما می توانید با سه راه حل ساده همواره یک خانم شیک پوش باشید و در مجالس خود بدرخشید.

با این 3 مرحله آسان شیک پوش شوید

شیک پوشی تاثیر چشمگیری روی افزایش اعتماد به نفس شما دارد و باعث می گردد احساس بهتری نسبت به خود پیدا کنید. شما باید تا جایی که می توانید خوش لباس باشید اما خوش لباسی ارتباط چندانی با وضع اقتصادی شما ندارد. شما با یادگیری اصول ساده خوش لباسی می توانید بهتر لباس بپوشید و در سه مرحله شیک پوش شوید. در این مطلب از خبرنگاران به موضوع شیک پوشی در سه مرحله می پردازیم.

لباسی را که به شما می آید پیدا کنید

  • میزان بودن: اهمیتی ندارد لباس های شما چقدر زیبا و شیک باشند، اگر لباسی که می پوشید میزان شما نباشد خوش لباس به نظر نخواهید رسید. لباس های تنگ مقرون به صرفه به نظر می رسند و شما را چاق نشان می دهند.
  • لباس های کلاسیک: در هر فصل و سالی مدل های خاصی از لباس و اکسسوری مد می گردد و پس از مدتی از مد می افتند. لباس کلاسیک به لباس هایی گفته می گردد که هرگز از مد نمی افتند. این لباس ها باید سهم بیشتری در کمد لباس شما داشته باشند تا شیک پوش شوید.
  • اصل راحتی: اگر در لباسی که می پوشید راحت نباشید قطعا شیک پوش نخواهید شد و احساس اعتماد به نفس نخواهید داشت. پس در انتخاب لباس همواره اصل راحتی در لباس را مد نظر داشته باشید.

استایل شخصی خود را بسازید

  • استفاده درست از اکسسوری ها: اکسسوری ها اجزای جانبی استایل شما هستند و لوازمی مثل کیف و کفش، ساعت، جواهرات و غیره را شامل می شوند. انتخاب صحیح و استفاده مناسب از اکسسوری ها یاری می نماید تا استایل شما شخصی تر و مجذوب کننده تر گردد. اگر لباس های اصلی شما ساده است می توانید از اکسسوری های مجذوب کننده و رنگی بهره ببرید اما اگر از لباس های اصلی چشمگیری استفاده نموده اید بهتر است اکسسوری ها کم و ساده باشند.

کمد لباس ها را به روز کنید

  • مرتب کردن کمد لباس: همه لباس های کمد خود را آنالیز کنید، لباس هایی که میزان نیستند، لباس هایی که بیش از دو سال است نپوشیده اید و هرچیزی که خراب و کهنه شده است دور بریزید تا جای بیشتری برای لباس های تازه باز کنید.
  • تمرین: زمانی که فرصت کافی دارید، لباس های مختلف خود را با هم ترکیب کنید و تیپ های متنوعی بسازید و بپوشید و در آینه خود را ببنید. ترکیب هایی که زیبا و خاص هستند برای روز مبادا به خاطر بسپارید.
  • صرفه جویی: شیک پوشی به معنای خالی کردن حساب بانکی نیست. اگر محدودیت بودجه دارید می توانید با ترفندهایی در هزینه لباس صرفه جویی کنید. به طور مثال خرید از حراجی ها می تواند نقش چشمگیری در کاهش هزینه لباس داشته باشد. روش دیگر بودجه بندی صحیح است، شما باید لباس هایی را که به دفعات بیشتر می پوشید با قیمت و کیفیت بالاتر و لباس های دیگر را از محدوده قیمت پایین تر تهیه کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب چطور با رنگ سفید ظاهری مجذوب کننده بسازیم؟ را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 3 تیر 1401 بروزرسانی: 3 تیر 1401 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 2021

به "با این 3 مرحله آسان شیک پوش شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این 3 مرحله آسان شیک پوش شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید