آخرین شرایط طرح های عمرانی دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش مجله بوشهری ها، رئیس دانشگاه تربیت مدرس گفت: این دانشگاه از نظر طرح های عمرانی بسیار فعال بوده و تا اواخر سال گذشته توانسته است 3 مرکز مهم خوابگاهی، مرکز آموزش زبان فارسی و خوابگاه دانشجویان غیر ایرانی را ظرف مدت 6 ماه آماده و به مرحله تحویل برساند.

آخرین شرایط طرح های عمرانی دانشگاه تربیت مدرس

جهت دریافت خدمات آلاچیق بتنی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران، دکتر محمدتقی احمدی ضمن اعلام این مطلب، درباره فعالیت های عمرانی دانشگاه گفت: در سال 99 فعالیت هایمان شتاب بیشتری گرفت و برای اتمام دو پروژه عظیم فاز دو علوم انسانی و دانشکده علوم زیستی با پشتیبانی سازمان برنامه به خوبی پیش رفتیم.

دکتر احمدی اضافه کرد: یک سرای سبز برای پشتیبانی از خوابگاه های دانشجویی که قبلا استیجاری بود را از فرم استیجاری به تملیکی تبدیل کردیم؛ همچنین پروژه سبزی داریم که سال گذشته آغاز شده و سال جاری به مرحله اجرایی سازی وارد شده است.

وی اضافه کرد: پارک علم و فناوری دانشگاه حدود یازده هزار مترمربع بنای نیمه کاره ای را که سال ها در دانشکده کشاورزی به دلیل نبود منابع بلاتکلیف مانده بود، با هزینه های قابل اعمال برای پارک تقبل کرد تا بتوانیم یک مرکز رشد تا قبل از دهه فجر سال جاری در دانشکده کشاورزی به مرحله افتتاح برسانیم که چنین امری نیازمند شتاب زیادی است و همه ابزارها از نظر مادی و معنوی فراهم شده تا چنین پروژه عظیمی به ثمر برسد.

رییس دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به دیگر پروژه های در دست اقدام گفت: پروژه دیگری به نام استارتاپ فکتوری داریم که درون دانشگاه است و مرکز شتاب دهنده و نوآوری است و پارک علم و فناوری دانشگاه متولی آن است و با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امیدواریم تا مهرماه به مرحله بهره برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، دکتر احمدی در خاتمه گفت: این حجم از پروژه ها بی سابقه بوده و در این موارد توانستیم از فرصتی که فراهم شده نهایت استفاده را داشته باشیم تا این کارها به سامان برسد و امیدواریم تا خاتمه سال سیمای مناسبی برای زیرساخت های دانشگاه و پارک علم و فناوری فراهم گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 998

به "آخرین شرایط طرح های عمرانی دانشگاه تربیت مدرس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط طرح های عمرانی دانشگاه تربیت مدرس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید