خوشگذرانی در سیوکس فالز و لذت بردن از زیبایی های داکوتای جنوبی

به گزارش مجله بوشهری ها، سیوکس فالز در مرز شرقی داکوتای جنوبی واقع شده است و بزرگترین شهر در استان است. این شهر همنام با پارک فالز می باشد که در آن آبشار سیوکس کوارتزایت وجود دارد. سیوکس فالز جاذبه های طبیعی و مدرن گردشگری را عرضه می نماید. در حالی که به آسانی چیزهای جدیدی در واشنگتن پاوالیون یا در منطقه سیوکس ریکریشن یاد داده می گردد، دیدنی های سیوکس فالز برای خوشگذرانی در سیوکس فالز به راحتی در دسترس عموم می باشد پس برای سرگرمی در سیوکس فالز عجله کنید.

خوشگذرانی در سیوکس فالز و لذت بردن از زیبایی های داکوتای جنوبی

پارک فالز

آبشار سه گانه در پارک فالز به نام سیوکس فالز یکی از جاذبه های خانوادگی این مکان در زمان خوشگذرانی در سیوکس فالز به شمار می آید که از زمان شروع این شهر در سال 1856 در اینجا واقع شده است. آبشار بیگ سیوکس بسیار شبیه به یک رودخانه سریع است که این نمایشگاه طبیعی را به نمایش می گذارد. پارک فالز در طول سال به طور منظم از بازدید نمایندگان مختلفی پذیرایی می نماید. در حالی که در ماه های تابستان نسبت به ماه های سردتر افراد تمایل بیشتری به بازدید از این مکان دارند اما مجذوب کنندهیت های شهر تبدیل به یک سرزمین عجایب زمستانی واقعی می گردد که ارزش کاوش و بازدید را دارد. علاوه بر مجذوب کنندهیت حرکت آب ها دیگر چیزهای محبوب برای بازدید در اینجا شامل هیزتوریک کویین بی میل و مرکز اطلاعاتی بازدید نمایندگان به همراه یک برج پنج طبقه مشهور می باشد. در روزهای آدینه ناهار و شام و موسیقی زنده را در کافه اورلوک در پارک فالز داشته باشید. رودخانه 19 مایلی بین سیوکس و رودخانه تفریحی ریکریشن گرینوی در هر دو طرف پارک فالز توسعه یافته و این مجذوب کنندهیت و ماجراجویی یک روزه در سیوکس فالز را به نمایش می گذارد و از تماشای های سیوکس فالز می باشد.

آدرس: 131 ای.فالز پارک درایو، سیوکس فالز، داکوتای جنوبی

بازدید از پارک ایالتی گود ارث در بلود ران

پارک ایالتی گود ارث در 10 مایلی جنوب شرقی شهر سیوکس فالز واقع شده است که بخش بزرگی از بلود ران نشنال می باشد که یکی از قدیمی ترین مکان های سکونت انسان ها در این کشور است. قبل از اینکه این پارک ایالتی تاسیس گردد، بلود ران یک فضای تجمع مهم و مرکزی تجاری برای بسیاری از قبایل محلی و فرهنگ های بومی بود. امروزه پارک ایالتی بلود ران به عنوان یکی از برترین پارک های ایالتی در داکوتای جنوبی محسوب می گردد و نسبت به این منطقه بومی و سرسبز که دارای فرهنگی غنی است اعلام اتحاد نموده است. جاذبه های گردشگری این مکان شامل شش مایل مسیر پیاده روی و یک مرکز مسافرتی 11 هزار متر مربعی است که اطلاعاتی را درباره افراد سنتی و بومی اونتا در اختیار شما می گذارد. بازدید از این مکان یک نگرش شگفتی انگیز درباره زمان قبل از خودمان به شما ارائه می نماید. این مکان برای خوشگذرانی در سیوکس فالز مناسب می باشد.

آدرس: 26924 خیابان 480 ام، سیوکس فالز، داکوتای جنوبی

غرفه هنر و علوم واشنگتن

غرفه واشنگتن به عنوان مرکز علوم، هنر و فرهنگ منطقه فرصت های کلیدی و فرهنگی را برای ساکنان و بازتماشامایندگان سیوکس فالز فراهم می نماید. شامل دو مرکز نمایش دهنده هنر است که برودوی را به نمایش می گذارد و مجموعه از کنسرت های زنده همیشه در ابتدای فهرست قرار دارند. بازتماشامایندگان از غرفه واشنگتن بعلاوه می توانند از نمایشگاهی شامل هنرهای تجسمی بازدید نمایند که شامل هفت گالری مختلف برای هنرمندان محلی، ملی و بین المللی است. با این حال مجذوب کننده ترین جاذبه های گردشگاه واشنگتن، مرکز علمی سه طبقه کیربی ساینس دیسکاوری سنتر می باشد که دارای قدرت تخیل قوی و نمایشگرهای دستی است تا مکانی جالب برای همه اعضای خانواده باشد و همه افراد بتوانند از آن در زمان تفریح در سیوکس فالز لذت ببرند.

آدرس: 301 اس مین اونیو، سیوکس فالز، داکوتای جنوبی

اسکوال پوترواک سیوکس فالز

هر ساله بیش از 50 مجسمه تازه ایجاد شده و در سراسر مرکز شهر سیوکس فالز پخش می گردد. اسکوال پوترواک یکی دیگر از تفریح ها در کنار مغازه ها، رستوران ها و هتل ها را در قلب شهر می باشد. هرچند که شما مجسمه های زیادی را دیده اید، یا کارهای خاص زیادی از هنر را مشاهده نموده اید ولی پیشنهاد می گردد که حتما برای تماشا این اثر اقدام کنید چرا که هر ساله مردم زیادی برای بازدید از آن به آنجا می روند. در طول تورهای مجسمه سازی در مرکز شهر یک محل عالی برای اسکان وجود دارد به نام رستوران ارجینال مینرواس که برای غذاهای بی نظیرش مشهور می باشد. این مکان یکی از تماشای های سیوکس فالز در زمان خوشگذرانی در سیوکس فالز می باشد.

آدرس: 300 اس فیلیپس اونیو ال 104، سیوکس فالز، داکوتای جنوبی

منطقه تفریحی بزرگ سیوکس

واقع در 10 مایلی شرق سیوکس فالز و در کنار رودخانه بزرگ سیوکس است. در منطقه تفریحی بزرگ سیوکس منظره هایی چشم نواز از جنگل ها وجود دارد. فعالیت های محبوب برای لذت بردن در منطقه تفریحی بزرگ سیوکس شامل دسترسی به رودخانه بزرگ سیوکس، مسیر پیاده روی پنج مایلی در قلب جنگل و بازی کردن در زمین گلف 18 سوراخه می باشد. با بسیاری از گزینه های تفریحی و بعلاوه 50 اردوگاه ها و سه کابین، منطقه مجذوب کننده بیگ سیوکس، این منطقه یکی از برترین اردوگاه های داکوتای جنوبی و یکی از تماشای های سیوکس فالز است.

آدرس: 410 دبلیو پارک استریت، براندون، داکوتای جنوبی

خانه پروانه ها و آکواریوم

خانه پروانه ای و آکواریوم واقع در پارک شهر سرتوما در سمت جنوب غربی سیوکس فالز می باشد و یک تجربه ای بی نظیر در طبیعتی بکر می باشد که می توانید در آن با زندگی انواع پروانه ها و انواع زندگی دریایی آشنا می شوید. به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی، خانه پروانه ها و آکواریوم کوشش می نماید تا فرصت هایی برای یادگیری، یاری کردن و برگزاری جشن ها در طبیعت را فراهم آورد و به نظر می رسد که آن ها به وسیله نمایشگاه هایی مثل خانه پروانه یا تاچ پول به هدف خود دست پیدا کردند. علاوه بر این یک توقف کوتاه برای تماشا نمایشگاه ها، بازدید از خانه پروانه ها و آکواریوم نیز بسیار مجذوب کننده می باشد. در این اردوگاه کلاس های هفتگی و رویدادهای مختلفی مانند تای چی و جلسات یوگا برای همه سنین در زمان خوشگذرانی در سیوکس فالز برگزار می گردد.

آدرس: 4320 اس ایکسبو اونیو، سیوکس فالز، داکوتای جنوبی

موزه الد کورت هوس

موزه الد کورت هوس در یک ساختمان قرن نوزدهمی واقع شده است و شامل سه بخش از نمایشگاه های دائمی و چرخشی است که هر یک از آن ها تصویر روشنی از تاریخ منطقه ارائه می دهند. پذیرش افراد رایگان است. گرچه اهدا هدایا نیز امری پذیرفته شده است ولی با نقاشی های تخیلی تر از زندگی در روی دیوار و بسیاری از آثار تاریخی، موزه الد کورت هوس یادآوری گذشته را آسان می نماید. برای بعضی دوره های تاریخی بازتماشامایندگان موزه می توانند در هر یک از رویدادهای اجتماعی که به وسیله موزه برگزار می شوند شامل مجموعه های کنسرت، جشن های هالووین، سخنرانی ها و سرودهای ویکتوریا شرکت نمایند. این موزه از تماشای های سیوکس فالز در زمان تفریح در سیوکس فالز می باشد.

آدرس: 200 دبلیو خیابان ششم، سیوکس فالز، داکوتای جنوبی

کلیسای جامع سنت جوزف

کلیسای سنت جوزف، بالای سیوکس فالز با افتخار به عنوان جاذبه ای چشم نواز واقع شده است. در طول 100 سال گذشته به محله و جامعه اطراف خود یاری نموده و پس از بازسازی چند میلیارد دلاری در سال 2011 و بازگرداندن آن به عظمت اصلی خود بازتماشامایندگان را از سراسر دنیا جذب نموده است. تورهای خودگردان و راهنمایی شده در کلیسای سنت جوزف در طول هفته می توانند به آنجا دسترسی داشته باشند و هر کسی می تواند در طول زمان برنامه ریزی شده در مراسم ها شرکت کند. صرف نظر از اینکه چرا شما به آنجا می روید و یا چه نگرش و تصور ذهنی دارید شکوه کلیسای سنت جوزف از همان ابتدای ورود شما مشهود می باشد.

آدرس: 523 ان دالتا اونیو، سیوکس فالز، داکوتای جنوبی

باغ وحش بزرگ

این باغ وحش 45 هکتاری شامل نمایشگاه هایی بیش از 1000 حیوانات از میمون های برفی گرفته تا ببر آمور و راین سفید و سیاه می باشد. علاوه بر بسیاری از حیوانات که در اینجا دیده می شوند دیگر کارهای مجذوب کنندهی که می توان اینجا انجام داد عبارتند از صحبت با نگهبانان باغ وحش، پیاده روی در مسیر سانفورد و بازدید از نمایشگاه های موزه تاریخ طبیعی دلبریج. این باغ وحش در طول سال باز می باشد و فعالیت های مختلفی برای انجام در هر فصل فراهم می نماید. یادگیری در این باغ وحش ملی و فضای آموزشی نیز اینجا وجود دارد. گردش در این باغ وحش نوعی از تفریح در سیوکس فالز می باشد.

آدرس: 805 اس کیوانیس اونیو، سیوکس فالز، داکوتای جنوبی

برای اقامت و گشت و گذار در سیوکس فالز به کجا بروید؟

با توجه به اینکه این که آیا بازدید شما از سیوکس فالز برای کار و یا ترجیحا تفریح است، تعدادی گزینه عالی هتل وجود دارد. خود را در این مرکز پیدا کنید تا هتل های برتر را در اختیار شما قرار دهد و دسترسی به وسیع ترین جاذبه های گردشگری در سیوکس فالز را فراهم کند. در اطراف شهر بسیاری از هتل های مورد اعتماد منتظر کشف شما هستند. مهم نیست که کجا اقامت می کنید شما هرگز از چیزی که ارزش تماشا آن را ندارد بازدید نخواهید کرد.

1. هتل لوکس: برای اقامت یک شب در قلب مرکز شهر به خیابان هشتم در مرکز شهر سیتی فالز، هتل هیلتون گاردن بروید. شامل پارکینگ زیرزمینی رایگان، کافه آمریکایی، آشپزخانه آمریکایی، سوشی بار و اتاق های مدرنی که مهمان به راحتی در آن ها استراحت می نماید، می باشد. این هتل یک مسیر پیاده روی کوتاه را که شامل بسیاری از جاذبه های شهر است، دارد.

2. هتل های میان رده: سیوکس فالز دارای انواع مختلفی از هتل های میان رده است که در سراسر شهر توسعه یافته است.هتل همپتون واقع در سمت جنوب سیوکس فالز است. شامل اتاق های بزرگ و سوئیت های زیبا و بعلاوه یک استخر سرپوشیده و مرکز تناسب اندام می باشد. برای نزدیکی به مرکز شهر و بهره بردن از اتاق های بسیار راحت می توانید در این هتل اقامت داشته باشید و از تفریح در سیوکس فالز لذت ببرید.

3. هتل های سطح پایین: برای به دست آوردن بیشترین ارزش در سفر خود می توانید از این هتل ها بهره ببرید. این هتل ها به خاطر امکانات و صبحانه های گوناگون خود با نرخ شبانه ارزان مشهور می باشند. هتل سوپر 8 واقع در سمت غربی شهر است. بعلاوه دارای کیفیت بالایی بوده و به مسافران حمام گرم و صبحانه بین المللی ارائه می دهد.

دیگر اماکن سرگرم نماینده و مجذوب کننده برای کاوش در داکوتای جنوبی

داکوتای جنوبی دارای خانه های شگفت انگیز منطقه ها بیابانی است و اگر شما علاقمند به آنالیز طبیعت هستید به مقاله ما در خصوص برترین پارک های ملی و ایالتی مراجعه کنید و بیشتر در خصوص پنج منطقه منحصر به فرد در داکوتای جنوبی بخوانید. برای یک مرور کلی از گزینه های کمپینگ، مقالات ما برترین اردوگاه ها در داکوتای جنوبی مانند اردوگاه ها در اطراف کوه راشورور و اردوگاه ها در پارک ملی بادلندز را به شما معرفی می نماید. شما می توانید مکان های بسیار خوبی برای برپایی چادر یا پارکینگ پیدا کنید و اگر شما در پی یک منظره شهری دیگر هستید حتما از شهر ددوود بازدید کنید.

منبع: همگردی
انتشار: 30 دی 1401 بروزرسانی: 30 دی 1401 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 2144

به "خوشگذرانی در سیوکس فالز و لذت بردن از زیبایی های داکوتای جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشگذرانی در سیوکس فالز و لذت بردن از زیبایی های داکوتای جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید