مقاله: شاخصه اصلی کوبا چیست؟

به گزارش مجله بوشهری ها، علیرغم سختی هایی که در طول دهه ها به این کشور وارد بوده، توانسته استعدادها را پرورش دهد و نویسندگان بزرگی مانند لئوناردو پادورا را به جامعه بین الملل تحویل دهد.

مقاله: شاخصه اصلی کوبا چیست؟

وقتی به کشور کوبا قدم می گذارید و در خیابان های هاوانا مرکز آن ان راه می روید، هنوز هم می توانید در حال و هوای آن، قحطی و اثرات جنگ سرد را احساس کنید، با این وجود، این شهر سعی نموده تا روح تازه ای به خود ببخشد و طعم آزادی را بچشد.

به طور کلی اگر دوست دارید از جایی متفاوت از هر جایی دیگر دیدن کنید، حتما به کوبا سفر کنید.

اول از همه باید از مردم بسیار گرم و دوست داشتنی اش آغاز کرد، مردمی که از فرهنگ بسیار بالایی برخوردارند و حس شوخ طبعی شان حرف ندارد. یکی از مردم محلی هاوانا می گوید: بدون این حس شوخ طبعی، ما نمی توانستیم این سال های سخت را پشت سر بگذاریم.

وقتی در خیابان های این شهر راه می روید، به سختی می توانید یک فست فود و یا برند معروف پیدا کنید.

هاوانا شهری است که هنگام قدم زدن در آن می توانید سفری به تاریخ کنید و با ماشین های قدیمی رنگارنگ، صدای گیتار و موسیقی و مردم شاد و دوست داشتنی، به دنیای قدیم بروید. در صورت سفر به کوبا مطمئن شوید که از خیابان ساحلی Malecón در هاوانا که مشهورترین خیابان این شهر است، تماشا نموده اید. خیابانی ساحلی و 8 کیلومتری که یکی از اصلی ترین مکان های رفت و آمد کوبایی هاست. تماشای غروب دریا در این خیابان، بی نظیر است.

منبع مقاله: شاخصه اصلی کوبا چیست؟

انتشار: 20 دی 1400 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1865

به "مقاله: شاخصه اصلی کوبا چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: شاخصه اصلی کوبا چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید