مقاله: ساحل تاماریندو (Tamarindo) کاستاریکا

به گزارش مجله بوشهری ها، نواحی اطراف تاماریندو به دلیل فعالیتهای دوستدار محیط زیست و فعالیتهایی که شامل غواصی، اسب سواری، زیپ لاین و تماشای لاک پشت در فصل است نیز مشهور است. Playa Grande در نزدیکی یکی از مهمترین مکانهای لانه سازی لاک پشتهای چرمی کاستاریکا است. در طول ماه های اکتبر و مارس، بیش از 100 لاک پشت می توانند یک شب لانه کنند و تخم بگذارند.

مقاله: ساحل تاماریندو (Tamarindo) کاستاریکا

نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که تاماریندو در اواخر فصل خشک، گرم و خشک می شود. چشم انداز قهوه ای می شود، که بسیاری از مردم انتظار دیدنش ندارند. اغلب، حتی آتش سوزی در جنگل نیز میشود. از دسامبر تا فوریه، قبل از خشک شدن همه چیز، از آن بازدید کنید. یا در فصل بارندگی (اردیبهشت تا آبان) جنگل را در شاداب ترین حالت خود تجربه کنید.

برای خانواده، میتوانید از زمین مینی گلف بازدید کنید یا از طریق یکی از اپراتورهای اطراف اسب سواری، ATV، زیپ لاین یا تور قایق رودخانه ای ترتیب دهید. علاقه مندان به خرید می توانند یک روز گشت و گذار در بسیاری از بوتیک ها، مغازه ها و کیوسک ها را داشته باشند. کسانی که تمایل به استراحت دارند می توانند یک روز را در مرکز آبگرم لذت ببرند.

موج سواران پیشرفته می توانند از تاماریندو به عنوان نقطه پرش استفاده کنند تا به سواحل چالش برانگیزی مانند Playa Grande در شمال یا Playas Avellanas، Langosta و Negra در جنوب بروند.

منبع مقاله: ساحل تاماریندو (Tamarindo) کاستاریکا

انتشار: 26 مهر 1400 بروزرسانی: 26 مهر 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1770

به "مقاله: ساحل تاماریندو (Tamarindo) کاستاریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: ساحل تاماریندو (Tamarindo) کاستاریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید