تور ارزان روسیه: برنامه ریزی برای ساخت 54 هزار واحد مسکونی در استان یزد

به گزارش مجله بوشهری ها، خبرنگاران/یزد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به ضرورت تدوین برنامه عمرانی چهار ساله استان در ابتدای آغاز به کار دولت، از برنامه ریزی اولیه برای ساخت 53 تا 54 هزار واحد مسکونی در استان در راستای برنامه دولت برای ساخت چهار میلیون مسکن اطلاع داد.

تور ارزان روسیه: برنامه ریزی برای ساخت 54 هزار واحد مسکونی در استان یزد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

محسن صادقیان بر ضرورت ایجاد هم افزایی بین مدیران دستگاه های اجرایی و بعلاوه پیگیری میدانی برای رفع کردن مسائل طرح ها تاکید نمود و اضافه کرد: امروز با وجود تمام مسائل و کمبودها به ویژه در اعتبارات عمرانی، این هم افزایی بیشتر مورد توجه است.

وی تدوین برنامه عمرانی چهار ساله را از مهمترین اولویت ها و اقدامات حوزه عمرانی استان در ابتدای آغاز به کار دولت برشمرد و از مدیران کل حوزه عمرانی خواست در یک بازه زمانی یک ماهه و با هماهنگی یکدیگر این برنامه را تهیه نمایند تا با هدف گذاری درست و تعیین و برنامه ریزی بتوان اهداف عمرانی استان را محقق کرد.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، صادقیان در انتها نیز با بیان این که در کنار تمام فعالیت های حوزه عمرانی، حوزه شهری، روستایی، مدیریت بحران و طرح اقدام ملی مسکن از مهمترین اولویت های عمرانی استان است، اظهار داشت: در راستای برنامه دولت برای ساخت چهار میلیون مسکن طی یک برنامه چهار ساله، برنامه اولیه برای ساخت 53 تا 54 هزار واحد مسکونی در تمامی شهرها و روستاهای استان به وسیله خود مالکین، انبوه سازان، شرکت تعاونی ها، اقدام ملی، تفاهم نامه فرهنگیان، نیروهای نظامی و مسکن محرومین تهیه شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آذر 1400 بروزرسانی: 19 آذر 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1828

به "تور ارزان روسیه: برنامه ریزی برای ساخت 54 هزار واحد مسکونی در استان یزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان روسیه: برنامه ریزی برای ساخت 54 هزار واحد مسکونی در استان یزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید