افشاگری بهاره رهنما از شماره دادن مرد متاهل !

به گزارش مجله بوشهری ها، خبرنگاران: خاطره عجیبی که بهاره رهنما بازیگر جنجالی از یکی از آشنایانش که در خارج زندگی می کند تعریف می کند را در این ویدیو ببینید.

افشاگری بهاره رهنما از شماره دادن مرد متاهل !

بهاره رهنما بازیگر زن مشهور خاطره جالبی از یکی از آشنایان خود که همسرش به ایران می آید و عمل های زیبایی را انجام می دهد تعریف می نماید و می گوید این زن وقتی به کشور محل اقامتش بر می گردد شوهرش در فرودگاه او را نمی شناسد و برای آشنایی با این زن به او شماره تلفن می دهد.

بهاره رهنما این روزها سخت مشغول درس خواندن برای وکیل شدن است ! او بعد از ممنوع الکاری در صدا و سیما و ترک پروژه هایش تصمیم گرفته که وکیل گردد. البته جالب است بدانید که آزمون وکالت یکی از سخت ترین آزمون ها به لحاظ قبول شدن است چرا که تعداد بسیار زیادی در آن شرکت می نمایند ولی فقط تعداد اندکی از شرکت نمایندگان می توانند قبول شوند. با اینحال بهاره رهنما که همواره در فضای مجازی مشغول است باید دید چگونه می خواهد در این آزمون قبول گردد.

بهاره رهنما : وضع اقتصادی من عالی نیست

مردم می گویند که بهاره رهنما به علت شرایط خوب اقتصادی حاجی با او ازدواج نموده است ولی خودش دقیقا برعکس این ادعا را عنوان می نماید. بهاره رهنما در بخشی از گفتگویش در این برنامه درباره جنجال پوشیدن لباس عروس گفت: بله من در42 سالگی لباس عروس پوشیدم و عکس گرفتم و قطعا در انتخاب همسر یکی از ملاک های من موقعیت اقتصادی همسرم بود اما چیزهای افسانه ای که می گویند صحت ندارد یا لااقل من ندیده ام، با خنده گفت: مگر اینکه حاجی پنهان نموده باشد. بهاره رهنما بعد از جدایی از پیمان قاسم خانی در تاریخ 96/6/4 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. جالب است که روی کارت عروسی بهاره رهنما، شعری از سیمین بهبهانی نوشته شده بود.

منبع : برخط نیوز

منبع: رکنا
انتشار: 22 آبان 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1802

به "افشاگری بهاره رهنما از شماره دادن مرد متاهل !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری بهاره رهنما از شماره دادن مرد متاهل !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید