سرانجام نشست شورای مرکزی صنوف در ساختمان شماره 2 خانه سینما

به گزارش مجله بوشهری ها، خبرنگاران: مرحله بعدی ماجراهای دنباله دار خانه سینما در ساختمان شماره 2 با حضور روسای صنوف دنبال شد. مرحله سوم امروز در ساختمان وزارت ارشاد در نشست خبری شمقدری تا دقایقی دیگر شروع می گردد.

سرانجام نشست شورای مرکزی صنوف در ساختمان شماره 2 خانه سینما

جهت دریافت خدمات شرکت بازسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرنگاران نشست شورای مرکزی روسای صنوف خانه سینما که امروز ظهر در ساختمان شماره 2 خانه سینما تشکیل شده بود با صدور 2 بیانیه خاتمه یافت.

این نشست بدون حضور خبرنگاران بعد از خاتمه تجمع 40 نفره امروز بخشی از اهالی سینما مقابل خانه سینما تشکیل شد و در آن تعدادی از سینماگران از جمله؛ مازیار میری، محمدمهدی عسگرپور، فرهاد توحیدی، مرتضی رزاق کریمی، رخشان بنی اعتماد، جهانگیر کوثری، فریبا کوثری، علی دهکری، خسرودهقان، محمدرضا موئینی، همایون اسعدیان، منوچهر محمدی و... حضور داشتند.

این نشست بعد از مهلت 48 ساعته برای حل مسائل خانه سینما تشکیل شده بود و هنوز هیچ نتیجه ای از این نشست رسانه ای نشده است.قرار است 2 بیانیه صادرشده در این نشست تا دقایقی دیگر در اختیار خبرنگاران گذاشته گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 774

به "سرانجام نشست شورای مرکزی صنوف در ساختمان شماره 2 خانه سینما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام نشست شورای مرکزی صنوف در ساختمان شماره 2 خانه سینما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید