اینستاگرام در حال آزمایش تبلیغاتی است که مجبور به تماشای آن هستید!

به گزارش مجله بوشهری ها، دیجیاتو: اینستاگرام در حال آزمایش شیوه ای از تبلیغات است که نمی توان آن ها را اسکیپ یا رد کرد و کاربران را در بین اسکرول کردن پست ها مجبور می نماید تا یک آگهی را مشاهده نمایند.

اینستاگرام در حال آزمایش تبلیغاتی است که مجبور به تماشای آن هستید!

ظاهراً تبلیغات ا ینستاگرام برای دسته ای از کاربران ارائه شده است، چرا که چند کاربر در ایکس و Reddit به آن اشاره نموده اند. بعلاوه متیو تای، سخنگوی این شبکه اجتماعی به The Verge گفته است که این تبلیغات ها در حال آزمایش هستند. او می گوید که اینستاگرام در صورتی که این آزمایش منجر به تغییرات رسمی در محصول گردد، اخبار جدیدی را ارائه می نماید.

، این تبلیغات در هنگام اسکرول کردن استوری ها و پست ها نمایش داده می گردد. در واقع پس از گذشت مدت زمانی، اینستاگرام تبلیغی را به کاربر نشان می دهد که دیدن کردن آن برای ادامه مرور شبکه اجتماعی اجباری است.

اینستاگرام در این تبلیغات از آیکون ad break و بعلاوه یک تایمر شمارش معکوس استفاده نموده است که زمان خاتمه یافتن آن را نشان می دهد. با ضربه زدن روی آیکون نیز پیامی نمایش داده می گردد که در آن آمده:

وقفه های تبلیغاتی (Ad breaks) روش جدیدی برای مشاهده تبلیغات در اینستاگرام است. گاهی اوقات ممکن است لازم باشد قبل از اینکه بتوانید مرور کنید، یک تبلیغ مشاهده کنید.

اینستاگرام هم اکنون نیز پست هایی را به عنوان تبلیغات در بین محتوای فید اصلی یا Reels کاربران به آن ها نمایش می دهد. اما اضافه شدن تبلیغاتی که نمی توان آن ها را رد کرد موضوع متفاوتی است که احتمالا در صورت راه اندازی با واکنش های زیادی همراه خواهد بود.

منبع: انتخاب
انتشار: 15 خرداد 1403 بروزرسانی: 15 خرداد 1403 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 2261

به "اینستاگرام در حال آزمایش تبلیغاتی است که مجبور به تماشای آن هستید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینستاگرام در حال آزمایش تبلیغاتی است که مجبور به تماشای آن هستید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید