نرخ رشد فراوری ناخالص داخلی کاستاریکا و اقتصاد آن

به گزارش مجله بوشهری ها، نرخ رشد فراوری ناخالص داخلی در کشور کاستاریکا به 12.80 درصد رسیده است و شرایط نرخ رشد فراوری ناخالص داخلی سالانه 10.20 درصد است. فراوری ناخالص داخلی در کشور کاستاریکا به طور کلی 60.13 درصد دیده می گردد. شرایط برای فراوری ناخالص داخلی به قیمت های ثابت هم رشد 71 درصدی دارد. شرایط تشکیل سرمایه ثابت ناخالص در کشور کاستاریکا هم به اندازه 97 رشد دیده می گردد. فراوری ناخالص داخلی سرانه می تواند براساس روینمودهای جهانی ارزیابی می گردد. فراوری ناخالص داخلی در کشور کاستاریکا کشاورزی هم 34 درصد رشد نموده است. فراوری ناخالص داخلی ساخت و ساز هم هم 32 درصد دیده می گردد و شرایط برای فراوری ناخالص داخلی از ساخت به ارزش 84 درصد رویت شده است. فراوری ناخالص داخلی از معادن در کشور کاستاریکا رشد 23 درصدی دارد.

نرخ رشد فراوری ناخالص داخلی کاستاریکا و اقتصاد آن

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کاستاریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کاستاریکا از سن خوزه و آتشفشان ها و سواحل زیبای این کشور دیدن دیدن کنید.

فراوری ناخالص داخلی از اداره امور عمومی در کشور کاستاریکا به رشد 27 درصدی رسیده است و شرایط برای فراوری ناخالص داخلی از خدمات به اندازه 68 درصد ارزیابی شده است. شرایط برای فراوری ناخالص داخلی از حمل و نقل عمومی 27 درصد پیشرفت نموده است. فراوری ناخالص داخلی از خدمات رفاهی 17 درصد پیشرفت داشته است. قیمت کولون کشور کاستاریکا براساس فراوری ناخالص داخلی هم ارزیابی می گردد.

فراوری صنعتی در کشور کاستاریکا هم 10.80 درصد است و شرایط برای فراوری موجودی انبار هم به 29 درصد اعلام شده است. شاخص های اقتصادی مقدم 14.80 در این کشور به طور کلی روینمودهای دقیقی دارد. فراوریات صنعتی ماهانه در کشور کاستاریکا هم 9.80 درصد اعلام شده است. سرعت اینترنت در کشور کاستاریکا به طور کلی به درصد 40 درصد همراه است. شاخص های رقابتی در کشور کاستاریکا به طور کلی 62 امتیاز است. رتبه رقابتی در این راستا هم به طور کلی 68 درصد ارزیابی شده است. شاخص های فساد اقتصادی در این زمینه با امتیاز 64 است.

اندازه ساخت و ساز در کشور کاستاریکا به طور کلی به اندازه 38 درصد ارزیابی شده است و تقویم اقتصادی و اندازه ساخت و ساز در این کشور هم تغییراتی داشته است. پیش بینی های آماری در کشور کاستاریکا به طور کلی بر اساس ارزش های اقتصادی ارزیابی می گردد. معین است که رده بندی های فعلی در این زمینه به چندین شکل ممکن دنبال می گردد. رتبه های جهانی کشور کاستاریکا به طور کلی پیشرفت هایی داشته است. درآمدهای شخصی در این راستا به طور دقیق ارزیابی شده است. شرایط مصرف کننده در کشور کاستاریکا بسیار دقیق و لازم است. شاخص های پیش بینی شده در کشور کاستاریکا به طور حتم ارزیابی شده است. ساخت و ساز و روینمودهای سازه ای در کشور کاستاریکا توانسته به طور حتم آنالیز های دقیقی داشته باشد. فراوریات در این کشور بخش مهمی از اقتصاد را در بر می گیرد. فرایند اقتصادی در کشور کاستاریکا می تواند ساختار درستی دارد. رتبه های جهانی که در زمینه اقتصادیاتی در کشور کاستاریکا به طور کلی عملنمودهای دقیقی دارد. شرایط فراوریی در کشور کاستاریکا به طور حتم توانسته پول و اقتصاد را به طور دقیق پیش ببرد. ارزش های اقتصادی این کشور به وسیله تحلیلگران اقتصادی معین شده است. نرخ کولون کشور کاستاریکا به طور حتم دارای شاخص های دقیقی است.

انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1662

به "نرخ رشد فراوری ناخالص داخلی کاستاریکا و اقتصاد آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرخ رشد فراوری ناخالص داخلی کاستاریکا و اقتصاد آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید