کنایه گرشاسبی به تراکتوری ها پس از نمایش پرچم ژاپن

به گزارش مجله بوشهری ها، مدیرعامل پرسپولیس می گوید پرچم ژاپن را در استادیوم دیده است.

کنایه گرشاسبی به تراکتوری ها پس از نمایش پرچم ژاپن

به گزارش مجله بوشهری ها، حمیدرضا گرشاسبی بعد از تساوی بدون گل پرسپولیس و تراکتورسازی با بیان اینکه بازی هجومی و خوبی را در استادیوم آزادی نظاره نموده است، گفت: متاسفانه نتیجه مطلوب را کسب نکردیم.

او درباره فحاشی هوداران دو تیم در استادیوم و دامن زدن تراکتوری ها به این موضوع گفت: من قضاوت را به مردم می سپارم و نیازی به صحبت من نیست. ما کاری به شبکه های مجازی نداریم. سایت باشگاه مرتبا طرفداران را به آرامش و تشویق بازیکنان دعوت کرد. دنبال تنش نیستیم. از نظر فنی تیم ما مسئله ای ندارد. ما تیم قدرتمند و خوبی هستیم. نیازی نداریم وارد حاشیه شویم و به وسیله حواشی تیم مقابل را تضعیف کنیم. این مسائل در مرام و مسلک ما نیست. همه دیدیم که چه اتفاقی رخ داد.

وی پس از چندین مرتبه سوال درباره به نمایش در آمدن پرچم ژاپن روی سکوهای تراکتورسازی، گفت: پرچم ژاپن خیلی بزرگ به چشمم آمد.

مدیرعامل این باشگاه در واکنش به اینکه گفته می گردد با به جریان افتادن پرونده خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس، می تواند در ستمش باقی ماند و مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان نگردد، تاکید نمود: من در جریان این مسائل نیستم. ما کم فروشی نمی کنیم. با تمام وجود برای طرفداران و پرسپولیس عزیز کار می کنیم. هر بار تکلیف از روی دوش ما برداشته شد، یا علی می گوییم و طرفدار ساده می شویم و تیم را تشویق می کنیم.

گرشاسبی درباره ورود بیش از حد طرفداران تراکتورسازی به استادیوم آزادی گفت: بخشی که برای طرفداران تراکتورسازی در نظر گرفته شده بود، بیش از حد بود. نباید بیشتر از 10 درصد وارد استادیوم گردد. ما هم گلایه مند هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 12

به "کنایه گرشاسبی به تراکتوری ها پس از نمایش پرچم ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه گرشاسبی به تراکتوری ها پس از نمایش پرچم ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید