پور ابراهیمی: لزوم الحاق بسته ده گانه حمایتی کمیسیون مالی مجلس و وزارت اقتصاد به لایحه بودجه 1401

به گزارش مجله بوشهری ها، خبرنگاران - رئیس کمیسیون مالی مجلس طی نامه ای از رییس جمهور خواست تا با بسته حمایتی کمیسیون مالی مجلس و دولت از بازار سرمایه (ذیل موارد مندرج در بودجه 1401) موافقت کند.

پور ابراهیمی: لزوم الحاق بسته ده گانه حمایتی کمیسیون مالی مجلس و وزارت اقتصاد به لایحه بودجه 1401

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه ایران؛ محمدرضا پور ابراهیمی داورانی رئیس کمیسیون مالی مجلس امروز طی نامه ای از رییس جمهور خواست تا با بسته حمایتی کمیسیون مالی مجلس و دولت از بازارسرمایه (ذیل موارد مندرج در بودجه 1401) موافقت کند.

مطابق نامه ای که در اختیار پایگاه خبری بازار سرمایه ایران- سنا- قرار گرفته است، رئیس کمیسیون مالی مجلس، طی نامه ای از رییس جمهور خواست با توجه به حساسیت بالای بازارسرمایه نسبت به مولفه های مندرج در قوانین بودجه 1401 ، بسته حمایتی کمیسیون مالی مجلس و دولت که چندی پیش به وسیله وزارت اقتصاد پیشنهاد شده بود را به لایحه بودجه الحاق و به مجلس ارائه دهد.

محمدرضا پور ابراهیمی در پیوست این نامه، پیشنهادهایی را نیز از طرف کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران و کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار برای تکمیل گزارش بسته حمایتی کمیسیون مالی مجلس و دولت از بازارسرمایه ارایه کرد.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 26 بهمن 1400 بروزرسانی: 26 بهمن 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1907

به "پور ابراهیمی: لزوم الحاق بسته ده گانه حمایتی کمیسیون مالی مجلس و وزارت اقتصاد به لایحه بودجه 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پور ابراهیمی: لزوم الحاق بسته ده گانه حمایتی کمیسیون مالی مجلس و وزارت اقتصاد به لایحه بودجه 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید