خاتمه مالکیت سه ساله زنوزی؛ تراکتور خاتمه فصل واگذار می گردد؟!

به گزارش مجله بوشهری ها، زنوزی که ابتدا با وعده های شیرین مالکیت باشگاه را بر عهده گرفت و به طرفداران این باشگاه قول قهرمانی آسیا را داد، بعد از گذشت کمتر از 3 سال حالا چند وقتی است که این مجموعه را به حال خودش رها نموده و دیگر قصد هزینه هم برای آن را ندارد.

خاتمه مالکیت سه ساله زنوزی؛ تراکتور خاتمه فصل واگذار می گردد؟!

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ تراکت گلاسه فوری از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

خبرگزاری ایلنا نوشت: مالک باشگاه تراکتور دیگر قصد ادامه فعالیت در فوتبال را ندارد و در خاتمه فصل تراکتور را هم مثل ماشین سازی واگذار خواهد نمود.

به گزارش ایلنا، باشگاه تراکتور که از ابتدای لیگ هجدهم به بخش خصوصی واگذار شد و تحت مالکیت محمدرضا زنوزی مطلق اداره می گردد به احتمال زیاد از فصل آینده با مالکیت جدیدی وارد مسابقات خواهد شد.

زنوزی که ابتدا با وعده های شیرین مالکیت باشگاه را بر عهده گرفت و به طرفداران این باشگاه قول قهرمانی آسیا را داد، بعد از گذشت کمتر از 3 سال حالا چند وقتی است که این مجموعه را به حال خودش رها نموده و دیگر قصد هزینه هم برای آن را ندارد.

از اواسط سال گذشته بود که مسائل اقتصادی تراکتور نمود بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرد و با اعتراض بعضی از بازیکنان این تیم از جمله سه کاپیتان ملی پوش آن همراه بود ولی این اعتراض های مقطعی معمولا راه به جایی نمی برد و در نهایت منجر به جدایی زود هنگام هر سه نفر از جمع سرخپوشان تبریزی شد و از بین حاج صفی، شجاعی و دژاگه هیچکدام قرارداد سه ساله خود در تراکتور را به خاتمه نرساندند.

زنوزی هم اواسط فصل جاری کوشش نافرجامی برای واگذاری تراکتور داشت و رایزنی هایی با چند سرمایه دار تبریزی از جمله بزرگ زاده و دبیری داشت که هیچکدام حاضر به پذیرش ورود به عرصه باشگاهداری نشدند و این پروژه واگذاری که همزمان با باشگاه ماشین سازی در پیش بود عملی نشد.

زنوزی که قصد نداشت دیگر هیچکدام از دو باشگاه تحت مالکیت خود را در اختیار داشته باشد به خواسته هیات فوتبال استان تا خاتمه فصل دست نگه داشته و در این بین هیات فوتبال توانست پیش از این موعد نسبت به واگذاری ماشین سازی اقدام کند ولی باشگاه تراکتور به دلیل حساسیت های بالا و همچنین هزینه های سرسام آورش تا این لحظه مشتری نداشته است و حالا معین نیست در خاتمه فصل چه تصمیمی برایش گرفته خواهد شد.

ظاهراً تصمیم زنوزی برای کنار کشیدن از مالکیت تراکتور در خاتمه فصل جدی است ولی اینکه سرنوشت باشگاه محبوب و مردمی تبریزی برای فصل آینده چه خواهد شد معین نیست.

تراکتور از ابتدای فصل و پس از آن از نیم فصل با انتخاب هایی که در زمینه جذب بازیکن و سرمربی داشته به طور واضح به سمت کاهش هزینه ها حرکت نموده و در حال حاضر هم بازیکنان این تیم بخش قابل توجهی از قرارداد خود را طلبکار هستند.

این تیم که در لیگ قهرمانان آسیا جواز حضور در مرحله حذفی را کسب نموده، در جام حذفی با شکست مقابل آلومینیوم کنار رفت تا شانس قهرمانی در این تورنمنت را از دست بدهد و حالا کارش در لیگ هم برای کسب سهمیه خیلی سخت و دور از دسترس به نظر می رسد.

به هر جهت اگر اتفاق خاصی رخ ندهد باید منتظر پروژه واگذاری تراکتور در تابستان و تغییر مالکیت آن باشیم و اگر این اتفاق رخ دهد، خاتمهی تلخ و بدون موفقیت آنچنانی در مالکیت 3 ساله زنوزی در تراکتور رقم خواهد خورد و زنوزی با تنها کسب یک عنوان قهرمانی جام حذفی با باشگاه داری در این مجموعه پرطرفدار خداحافظی می ند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1618

به "خاتمه مالکیت سه ساله زنوزی؛ تراکتور خاتمه فصل واگذار می گردد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه مالکیت سه ساله زنوزی؛ تراکتور خاتمه فصل واگذار می گردد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید