وزارت صمت طرح پیش فروش خودروساز خصوصی را ابطال کرد

به گزارش مجله بوشهری ها، در حالیکه قرار بود گروه خودروسازی بهمن موتور، امروز (شنبه) طرح پیش فروش محصول فیدلیتی پرایم را به مرحله اجرا درآورد، با توجه به دستور توقف هرگونه فروش خودرو، خارج از سامانه یکپارچه، وزارت صمت این طرح پیش فروش را ابطال نموده و براین اساس بهمن موتور نیز اعلام نموده است که زمان عرضه این محصول متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

وزارت صمت طرح پیش فروش خودروساز خصوصی را ابطال کرد

به گزارش ایسنا، گروه بهمن موتور در نظر داشت که چهارشنبه هفته گذشته (14 اردیبشهت ماه) محصول فیدلیتی پرایم را پیش فروش کند، اما با توجه به تغییر روز عید، بنا بردرخواست مشتریان، زمان ثبت نام و در شرکت در این طرح، به تعویق و به امروز (شنبه) موکول شد.

اما با توجه به اینکه به دستور وزارت صنعت، معدن و تجارت فروش و عرضه محصولات خودروسازان صرفا در سامانه یکپارچه فروش انجام خواهد شد و هرگونه فروش خارج از این سامانه متوقف شده است، طرح مذکور بهمن موتور امروز ابطال شده است.

بهمن موتور نیز در اطلاعیه ای در این رابطه اعلام نموده است: با توجه به درخواست فوری وزارت صنعت، معدن و تجارت طی نامه شماره 60/37800 تاریخ 1401/02/17 مبنی بر توقف فروش محصول فیدلیتی مورخ روز جاری، ضمن پوزش از همه مشتریان، به استحضار می رساند که زمان عرضه این محصول متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

شایان ذکر است که امروز (شنبه 17 اردیبهشت ماه)، عبدالله توکلی- سرپرست دفتر صنایع خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت- در نامه ای خطاب به کلیه مدیران عامل شرکت های خودروسازی کشور، ضمن ابلاغ موضوع فروش و عرضه محصولات صرفا به وسیله سامانه مذکور، تاکید نمود که هرگونه عرضه از طروق دیگر فوراً بایستی متوقف گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 تیر 1401 بروزرسانی: 2 تیر 1401 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 2020

به "وزارت صمت طرح پیش فروش خودروساز خصوصی را ابطال کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت صمت طرح پیش فروش خودروساز خصوصی را ابطال کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید