هانویمحل احتمالی دیدار دوم ترامپ و اون

به گزارش مجله بوشهری ها، مقامات کره شمالی و آمریکایی ها درباره مقدمات دیدار کیم جونگ اون و دونالد ترامپ، رهبران کره شمالی و آمریکا در هانوی دیدار و گفت وگو کردند.

هانویمحل احتمالی دیدار دوم ترامپ و اون

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از رویترز، در این دیدار مقامات آمریکایی درباره برنامه دومین دیدار رهبران دو کشور گفت وگو کردند.

با توجه به این که این دیدار در ویتنام برگزار گردید برآورد می گردد که پایتخت ویتنام به عنوان محل دیدار دوم ترامپ و کیم جونگ اون انتخاب گردد.

ویتنام هم روابط دیپلماتیک با آمریکا و هم با کره شمالی دارد. دفتر دیپلماتیک کره شمالی در ویتنام فعال است.

سخنگوی سفارت آمریکا در سئول هنوز درباره این مساله اظهار نظر نکرده است. روز یکشنبه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به خبرنگاران در واشنگتن خاطرنشان کرد که آمریکا و کره شمالی در حال گفت وگو درباره مکان دومین دیدار هستند.

وی ادامه داد: به احتمال بسیار این مساله در آینده ای نه چندان دور اعلام گردد، آنها می خواهند با ما دیدار نمایند و ما نیز خواستار این دیدار هستیم. خواهیم دید چه اتفاقی رخ می دهد.

کیم جونگ اون در سخنرانی خود به مناسبت سال نو میلادی خاطرنشان کرد که وی خواستار دیدار دوباره با ترامپ برای دستیابی به هدف مشترک یعنی خلع سلاح هسته ای در شبه جزیره کره است. وی در عین حال هشدار داد که اگر تحریم های آمریکا و فشار این کشور علیه کره شمالی ادامه داشته باشد وی راستا جایگزین را انتخاب خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 445

به "هانویمحل احتمالی دیدار دوم ترامپ و اون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هانویمحل احتمالی دیدار دوم ترامپ و اون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید