مهلت ثبت نام یازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو تمدید شد

به گزارش مجله بوشهری ها، با توجه به تعطیلی مدارس و درخواست های دریافتی به منظور تمدید مهلت ثبت نام، آخرین مهلت ثبت نام یازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو تا 10 اردیبهشت ماه 1399 تمدید شد.

مهلت ثبت نام یازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو تمدید شد

به گزارش گروه فناوری مجله بوشهری ها، به اطلاع دانش آموزان و نهاد های ترویجی مشارکت ننده در یازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو می رساند، با توجه به تعطیلی مدارس برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و درخواست های دریافتی برای تمدید مهلت ثبت نام، آخرین مهلت ثبت نام یازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو تا 10 اردیبهشت ماه 1399 تمدید شد.

با توجه به تمدید مهلت ثبت نام، زمان برگزاری آزمون مرحله اول به 20 تیرماه 1399 و آزمون مرحله دوم به 17 مردادماه سال 1399 تغییر کرد.

یازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و وزارت آموزش و پرورش و با هماهنگی مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان برگزار می گردد. لازم به یادآوری است، این المپیاد به تایید بنیاد ملی نخبگان نیز رسیده است.

متقاضیان ثبت نام در یازدهمین المپیاد علوم و فناوری نانو، می توانند با مراجعه به سایت باشگاه نانو نسبت به ثبت نام گروهی (توسط نهاد های ترویجی مورد تایید ستاد نانو) و یا انفرادی اقدام نمایند.

برای دریافت سرفصل های آزمون و منابع پیشنهادی به صفحه المپیاد در پایگاه اینترنتی باشگاه نانو مراجعه نمایید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 759

به "مهلت ثبت نام یازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام یازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید