لیگ قهرمانان اروپا، نبرد متوازن در لندن، جنگ قو و خرگوش در آمستردام

به گزارش مجله بوشهری ها، آژاکس اگر در بهترین فرم خودش نباشد، مقابل رئال مادرید سرنوشتی بهتر از شالکه نخواهد داشت و دورتموند در صورت غفلتی مشابه بازی با هوفنهایم، توسط تاتنهام غافلگیر می گردد.

لیگ قهرمانان اروپا، نبرد متوازن در لندن، جنگ قو و خرگوش در آمستردام

به گزارش مجله بوشهری ها، شب دوم دور رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان، صحنه یک جدال کاملا برابر و یک رقابت احتمالا یک طرفه خواهد بود.

آژاکس - رئال مادرید؛ خرگوش های سریع و قوهای تنومند

وقتی صحبت از احتمال یک طرفه بودن بازی رئال مادرید در زمین آژاکس می گردد، منظورمان، تاریخ نبردهای قهرمان اروپا با تیم هایی هم ردیف آژاکس است؛ تیم هایی مانند شالکه که اگر در روز خیلی خوب خودشان نباشد، با توجه به پتانسیل خودشان و قدرت رئال، یک بازنده هستند، البته در سوی مقابل اگر تیم باریشه و بزرگ آژاکس مانند بیشتر مقاطع 2 فصل پیش در لیگ اروپا در اوج باشد، قطعا رئال مادرید اوج گرفته سولاری به دردسر می افتد.

خرگوش های آمستردام در لیگ خودشان وضعیت خوبی دارند و رئال مادرید پس از رجحان 3 بریک در دربی خارج از خانه مقابل اتلتیکو و تساوی بارسلونای صدرنشین در زمین اتلتیک بیلبائو، حالا در رده دوم به 5 امتیازی بارسا رسیده و کبکش خروس می خواند. رئال مادرید حتی در بدترین روزهایش در لالیگا، وقتی پای لیگ قهرمانان وسط می آید، تیم دیگری می گردد اما تجربه اندک سولاری در مربیگری لیگ قهرمانان اروپا، اندکی از خوشبینی های موجود در اردوی سفیدهای مادریدی می کاهد.

غایبان بازی

در ترکیب رئال مادرید، یورنته به دلیل مصدومیت غایب است و احتمال نرسیدن وایخو و ایسکوی مغضوب به این جدال وجود دارد. در سوی مقابل آژاکس بدون بانده مصدوم به میدان می آید و حضور دی یونگ، تالیافیگو و ماگالا هم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

رویارویی های قبلی

در12 جدال قبلی، رئال مادرید 7 بار پیروز شده، آژاکس 4 بار به رجحان رسیده و یک تساوی هم حاصل شده است.

ترکیب احتمالی

آژاکس: اونانا، مارزاویی، دی لیخت، بلیند، تالیافیگو، دی یونگ، فن دبک، شونه، زیاش، دالبرگ و تادیچ

رئال مادرید: کورتوا، رگیلون، واران، کارواخال، راموس، مودریچ، کروس، کاسیمیرو، وینیسیوس، بنزما و بیل

تاتنهام - دورتموند؛ نبرد کاملا برابر تیم های آماده

شاید بتوان از این جدال به عنوان متوازن ترین نبرد مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نام برد؛ جایی که دورتموند پس از هدر دادن رجحان 3 بر صفر در 10 دقیقه پایانی بازی ابتدای هفته مقابل هوفنهایم برای به دست آوردن روحیه گذشته پنچه در پنچه تاتنهام پیروز در ابتدای هفته (آن هم بدون آلی وکین) می اندازد. تاتنهام در لیگ کاملا نترس و شجاع پیش می رود و مین در نقش یک ستاره تیم رده سوم جدول لیگ برتر را پیش می برد. دورتموند هنوز 6 امتیاز رجحان نسبت به تیم دوم جدول بوندس لیگا دارد اما اگر قرار باشد مانند بازی ابتدای هفته سر به هوا عمل کند، شاید در استادیوم ومبلی لندن بیش از حد تصور به دردسر بیفتد.

غایبان بازی

مانند چند بازی کین و آلی، 2 بازیکن موثر تاتنهام این بازی را هم به دلیل مصدومیت از دست می دهند.احتمال نرسیدن دیویس هم وجود دارد. دورتموند از حضور آلکاسر، آکانجی، رویس، پیژک و وایگل محروم خواهد بود.

رویارویی های قبلی

در 4 بازی قبلی 2 برد سهم هرتیم بوده است. تاتنهام 2 بار در خانه به رجحان رسیده و حاصل 2 جدال در زمین دورتموند هم رجحان میزبان بوده است.

ترکیب احتمالی

تاتنهام: یوریس، تریپیر، آلدروایرلد، فورتونگن، روس، سیسوکو، وینکس، اریکسن، لوکاس، هونگ سونگ مین و لاملا

دورتموند: بورکی، حکیمی، زاگادو، فیلیپ،اشملزر، ویتسل، دلانی، سانچو، ماکیسمیلیان فیلیپ،گوئررو و گوتزه

برنامه بازی های شب دوم دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

چهارشنبه 24 بهمن 1397، ساعت 23:30

تاتنهام - دورتموند

آژاکس - رئال مادرید

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 خرداد 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 61

به "لیگ قهرمانان اروپا، نبرد متوازن در لندن، جنگ قو و خرگوش در آمستردام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ قهرمانان اروپا، نبرد متوازن در لندن، جنگ قو و خرگوش در آمستردام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید