فدرر: لذت پدر بودن ارزش دردسرش را دارد، رونالدو و مسی برایم فرقی ندارند

به گزارش مجله بوشهری ها، راجر فدرر مرد شماره 3 تنیس جهان می گوید چالش های زندگی فردی و حرفه ای او از زمانی که صاحب فرزند شده، افزایش پیدا کرده، اما لذت پدر بودن برایش بیش از دردسرهای پدر بودن است.

فدرر: لذت پدر بودن ارزش دردسرش را دارد، رونالدو و مسی برایم فرقی ندارند

به گزارش مجله بوشهری ها، راجر فدرر مرد شماره تنیس جهان می گوید داشتن 4 فرزند برای او بیش از آثار بالا رفتن سن و سالش چالش برانگیز بوده است. فدرر 38 ساله که صاحب دو فرزند دو قلوی پسر و دو فرزند دوقلوی دختر است، گفت:قطعاً پدر بودن یکی از سخت ترین کارهای جهانست . شما به عنوان یک بازیکن، حداقل چند روز تعطیلی دارید، اما وقتی در خانه باشید هرگز خبری از تعطیلی نیست. برعکس باید با چالش هایی مانند کم خوابی روبه رو هستید، اما با همه این ها ارزشش را دارد که پدر باشید.

فدرر در ا ادامه اعتراف کرد که از نظر روانی خیلی قوی نبوده اما الان کنترل بیشتر روی اعصاب خود دارد . او اضافه نمود: در گذشته معروف بودن که از نظر روحی و روانی خیلی آدم قدرتمندی نیستم و خودم هم این را قبول دارم. من راکت هایم را پرتاب می کردم، وقتی رویم فشار می آمد گریه می کردم و خیلی سخت می توانستم به حالت عادی برگردم. الان اما اوضاع تغییر کرده است. آنقدر متواضع بودم که بپذیرم مشکلاتی دارم و باید تغییر کنم. به همین دلیل الان از نظر روانی هم یک بازیکن قدرتمند هستم،کسی که به راحتی نمی شکند.

فدرر در پاسخ به این سؤال که از میان کریستیانو رونالدو و لیونل مسی کدامیک را انتخاب می کند گفت: برایم فرقی نمی کند. واقعاً می گویم. من آنقدر پیگیر فوتبال نیستم که بتوانم درباره شان نظر کارشناسانه بدهم اما آنقدر می دانم که هر دوی شان بازیکنانی فوق العاده اند. چیزی که من بیش از همه درباره مسی و رونالدو دوست دارم متفاوت بودن شیوه بازی آنها است و اینکه با وجود ورود نسل هایی جدید از بازیکنان، آنها هنوز دارند می درخشند و باز هم خواهند درخشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 484

به "فدرر: لذت پدر بودن ارزش دردسرش را دارد، رونالدو و مسی برایم فرقی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدرر: لذت پدر بودن ارزش دردسرش را دارد، رونالدو و مسی برایم فرقی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید