شکایت مدیر امنیت سایبری اخراجی دولت آمریکا از وکیل ترامپ

به گزارش مجله بوشهری ها، خبرنگاران : مدیر اخراجی امنیت سایبری دولت آمریکا گفت قصد دارد به خاطر اظهارات تهدیدآمیز وکیل رئیس جمهور علیه وی، دست به اقدام حقوقی بزند.

شکایت مدیر امنیت سایبری اخراجی دولت آمریکا از وکیل ترامپ

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، کریستوفر کربس مدیر اخراجی امنیت سایبری دولت آمریکا روز سه شنبه گفت، قصد دارد علیه وکیل دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اقدام قانونی انجام دهد.

به نوشته پایگاه خبری هیل، کربس در مصاحبه ای گفت: ما ملتی قانون مدار هستیم و من درنظر دارم از این قوانین بهره بگیرم. من تیمی استثنایی از وکلا در اختیار دارم که در دادگاه پیروز می شوند و فکر می کنم قرار است سرشان شلوغ شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا این اقدام قانونی در پاسخ به اظهارات اخیر وکیل ترامپ است گفت: این تیم [وکلا] در حال بررسی تمام فرصت های قابل دستیابی هستند. او حرف های خطرناکی زده است.

جوزف دی ژنووا، وکیل ستاد انتخاباتی ترامپ، روز گذشته (سه شنبه) در مصاحبه ای گفته بود: هر کسی که فکر کند این انتخابات سالم بوده، مثل کربسِ احمق، مدیر امنیت سایبری، باید به دار آویخته شود و سحرگاهان به بیرون آورده شود و به او شلیک شود. این مرد یک ابله درجه یک است.

کربس که مدیر سابق زیرساخت و فضای سایبری وزارت امنیت داخلی آمریکا بود به دلیل گزارشی که درباره امنیت و سلامت انتخابات امسال آمریکا ارائه داده بود به دست دونالد ترامپ اوایل این ماه اخراج شد.

کریس کربس که مدیر سابق زیرساخت و فضای سایبری وزارت امنیت داخلی آمریکا بود به دلیل گزارشی که درباره امنیت و سلامت انتخابات 202 آمریکا ارائه داده بود به دست دونالد ترامپ اوایل این ماه اخراج شد.

او پس از اخراجش در مصاحبه ای با شبکه سی بی اس اظهارات ستاد انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا درباره مداخله عاملان خارجی در دستگاه های رأی گیری آمریکا را بی اساس خواند.

ستاد انتخاباتی ترامپ مدهی است، شرکت های دومینیون و اسمارت مَتیک که در سیستم های الکترونیک انتخاباتی تخصص دارند، در تقلب به نفع جو بایدن، رقیب دموکرات ترامپ دست داشته اند.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز سوم نوامبر (سیزدهم آبان) برگزار گشت. برآورد رسانه ها حاکی است جو بایدن با 306 رأی الکترال به عنوان رئیس جمهور بعدی آمریکا انتخاب شده و ترامپ تنها 232 رأی الکترال به دست آورد.

ترامپ از پذیرش نتیجه انتخابات خودداری کرده و شکایت هایی را درباره تقلب در فرایند رأی گیری در چند ایالت کلیدی بیان کرد که بیشتر این شکایت ها رد شده اند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1290

به "شکایت مدیر امنیت سایبری اخراجی دولت آمریکا از وکیل ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت مدیر امنیت سایبری اخراجی دولت آمریکا از وکیل ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید