سخنگوی وزارت خارجه: دنیا فریب بازی اتهام زنی آمریکا را نمی خورد

به گزارش مجله بوشهری ها، سخنگوی وزارت امور خارجه تأکید کرد: رژیم بی مسئولیت آمریکا بعد از ناکامی در انجام وظایفش در قبال مردم خود، همیشه به دنبال راه فراری بوده تا افتضاحی را که به بار آورده پنهان کند.

سخنگوی وزارت خارجه: دنیا فریب بازی اتهام زنی آمریکا را نمی خورد

به گزارش مجله بوشهری ها به نقل از اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، سید عباس موسوی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: در قسمت جدید سریال خروج و در میانه یک همه گیری که دنیا را پریشان نموده، ایالات متحده رابطه خود را با سازمان دنیای بهداشت قطع نموده است.

وی ادامه داد: این رژیم بی مسئولیت بعد از ناکامی در انجام وظایفش در قبال مردم خود، همیشه به دنبال راه فراری بوده تا افتضاحی را که به بار آورده پنهان کند. اما بازی اتهام زنی، دنیا را نفریفته و نخواهد فریفت.

دونالد ترامپ دیروز (آدینه 9 خرداد) در نشست خبری با اعلام خروج رسمی آمریکا از سازمان دنیای بهداشت گفت: از آنجا که آنها نتوانسته اند اصلاحات لازم را انجام دهند، ما امروز روابط خود با سازمان دنیای بهداشت را خاتمه خواهیم داد.

وی پیشتر گفته بود، سازمان دنیای بهداشت در انجام وظیفه خود در واکنش به شیوع ویروس کرونا ناکام بوده است.

ترامپ، این سازمان وابسته به سازمان ملل را به جانبداری از چین متهم کرد و گفت: این سازمان واقعیت را درباره آنچه در مرکز شیوع ویروس کرونا در شهر ووهان در چین روی داده، بیان ننموده است.

رئیس جمهور آمریکا مدعی است که سازمان دنیای بهداشت اطلاعات نادرستی درخصوص ویروس کرونا منتشر نموده و با اقدام آمریکا در ممنوعیت ورود مسافران از چین مخالفت نموده است.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 979

به "سخنگوی وزارت خارجه: دنیا فریب بازی اتهام زنی آمریکا را نمی خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی وزارت خارجه: دنیا فریب بازی اتهام زنی آمریکا را نمی خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید