رویکرد وزارت نفت به تولیدکنندگان داخلی، حمایتی و سازنده است

به گزارش مجله بوشهری ها، شرکت پتکو اظهار داشت: واگذاری پروژه ها به تولیدکنندگان داخلی با وجود ریسک های موجود، بیانگر نگاه مثبت و رویکرد سازنده متولیان وزارت نفت به سازندگان ایرانی است.

رویکرد وزارت نفت به تولیدکنندگان داخلی، حمایتی و سازنده است

به گزارش شانا، شرکت پتکو اعلام نموده است: وزارت نفت طی چند سال اخـیر با توجه به راهبرد عـمیق ساخت داخل، حـمایت های مناسبی از تولیدکنندگان داخلی نموده است.

بر اساس اعلام شرکت پتکو، این شـرکت در زمینه پمپ ها با یاری مـجریان طرح ها در وزارت نفت در گذشته و حال 3 هزار پمپ نفتی، 500 پکیج آتش نشانی و 400 پمپ آبی عظیم را طراحی، تولیـد و تحویل داده که از جمله پروژه های شاخص واگذار شده به این شرکت، کار در پروژه پالایشگاه نفت سـتاره خلـیج فارس و پروژه خط لوله نفتی گوره - جاسـک است.

شرکت پتکو واگذاری پروژه ها به شرکت های داخلی را بیانگر نگاه مثبت و رویکرد سازنده متولیان وزارت نفت نسبت به تولیدکنندگان داخـل برشمرده و یادآور شده است: سـیاست های حمایتی مـدیران ارشد وزارت نفت هـمواره یاری حال تولیدکنندگان داخلی بوده و واگذاری برخی از پروژه های شاخص به تولیدکنـندگان داخلی با وجود ریسک های مربوطه همسو با هـمین سیاست حمایتی در وزارت نفت است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1302

به "رویکرد وزارت نفت به تولیدکنندگان داخلی، حمایتی و سازنده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویکرد وزارت نفت به تولیدکنندگان داخلی، حمایتی و سازنده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید